ادامه ماراتن مهران به نیمه نهایی لیگ بسکتبال/ اولین برد شیمیدر مقابل گرگان

[ad_1]

تیم بسکتبال شیمیدر قم با پیروزی در اولین بازی خود مقابل شهرداری گرگان امید خود را برای صعود به فینال زنده نگه داشت.

به گزارش ایسنا، سومین دیدار تیم های شهرستان گرگان و شیمیدر قم در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال مردان ایران عصر امروز (سه شنبه 23 فروردین 1401) برگزار شد که در آن تیم شیمیدر قم در اولین دیدار خود به پیروزی رسید. در برابر حریفش

با شروع نیمه اول این دیدار شاگردان مهران شاهین طبا شروع خوبی برای ماندن در این سری و دوری از حذف داشتند اما گرگانی ها کوارتر اول را با درخشش «پتی» و «ادراس» پیروز شدند. .

در کوارتر دوم اما این تیم کیمیایی قم بود که برای جبران نتیجه به میدان رفت. «دوایت بایکز»، گارد تیم شیمیدر در این کوارتر خوش درخشید تا شاگردان شاهین البته کوارتر دوم را با نتیجه 11 بر 22 به سود خود پایان دهند و در مجموع با نتیجه 31 بر 36 نیمه اول بازی را از آن خود کنند.

این تیم همانند کوارتر قبل شیمیدان قم بود که با اجرای «دوچرخه» نبض بازی را در اختیار داشت. شاگردان شاهین در این کوارتر نیز با درخشش دو گارد خود «بایکس» و نوید رضایی فر 16 بر 25 به برتری رسیدند و در مجموع 47 بر 61 از حریف پیش افتادند.

در کوارتر چهارم، بازیکنان شهرداری برای بازگشت به بازی تلاش کردند و توانستند با نتیجه 14 بر 14 به پیروزی برسند، اما با این وجود این تیم شیمیدر قم بود که با نتیجه 71 بر 75 حریف خود را شکست داد.

مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال مردان ایران در قالب سه برد از پنج بازی برگزار می شود و هر تیمی که سه بار حریف خود را شکست دهد راهی فینال می شود. بدین ترتیب فعلا سری این دو تیم دو بر یک به سود شهر گرگان ادامه خواهد داشت.

نتایج دیدارهای دو تیم در مرحله نیمه نهایی (شهرداری گرگان 2-1 در شیمیدر قم):
بازی اول: شهرداری گرگان 81-72 شیمیدر قم
بازی دوم: شهرستان گرگان 85-84 شیمیدر قم
بازی سوم: شهرداری گرگان 71-75 شیمیدر قم

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.