از تاریخچه لباس دخترانه آمازون تا دلیل مدال های مهمی که گرفته نشد

[ad_1]

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: 6 ماه فرصت داشتیم تا در مسابقات قهرمانی آسیا قهرمان شویم و به همان اندازه هم به نتیجه رسیدیم.

رسول هاشم کندی در گفت وگو با ایسنا، درباره عملکرد دوچرخه سواران در مسابقات جاده قهرمانی آسیا (کسب 2 مدال برنز در رده بزرگسالان، یک نقره جوانان و یک مدال برنز در رده زیر 23 سال)، اظهار کرد: نتیجه رضایت بخش بود. من به دلیل حجم کاری که انجام داده ایم، به این نتیجه رسیده ایم. چند مرحله اردو زدیم و تیم های مردان و زنان را به مسابقات آماده سازی ترکیه اعزام کردیم و از آنجا راهی مسابقات قهرمانی آسیا شدند.

* موفق شدیم این کشتی نشسته در گل را تکان دهیم

هاشم کندی در پاسخ به این سوال که ایران در ماده بازی های آسیایی مدال نگرفت و آیا فکر می کنید این سوال در تصمیم کمیته ملی المپیک برای تعیین تعداد نفرات اعزامی به بازی های آسیایی تاثیرگذار باشد؟ وی گفت: روند رشد خود را نشان دادیم و 19 پله در رتبه بندی جهانی صعود کردیم. این نشان می دهد که برنامه ریزی ما درست بوده و توانستیم این کشتی را در گل و لای تکان دهیم. درست است که در این رشته ها (تایم تریل انفرادی و استقامت جاده بزرگسالان) مدال نگرفتیم، اما در امید، جوانان و تایم تریل تیمی مدال گرفتیم. من فکر می کنم نتیجه در مقایسه با زمانی که در اختیار داشتیم چشمگیر بود. کمیته ملی المپیک هم از این موضوع مطلع است.

* در شش ماه نباید انتظار معجزه داشته باشید

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه کشورهایی مانند کره جنوبی، چین، چین تایپه و هنگ کنگ در این مسابقات حضور نداشتند و آن را فرصت خوبی برای ایران نمی دانستند تا از آن نهایت استفاده را ببرند؟ وی گفت: قزاقستان و ازبکستان حضور داشتند و عملکرد قابل دفاعی هم داشتیم. ما به شش ماه برنامه ریزی رسیده ایم و نباید منتظر معجزه باشیم. ما کار مثبتی انجام داده‌ایم و ادامه آن زمان می‌برد و امیدوارم هر کسی که رئیس‌جمهور می‌شود بتواند ادامه دهد.

* تاریخچه لباس دختران

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری حاشیه ای که بر روی لباس زنان که پسران می پوشند، می گوید: «تیم مردان از استانبول به تاجیکستان رفتند و پرواز زنان از دبی بود. چون هواپیماها کوچک بودند، چمدان ها را با پرواز دیگری فرستادند. یک نفر در استانبول داشتیم که به فرودگاه رفت تا چمدان ها را زود به اعضای تیم برساند اما در امارات کسی نداشتیم و چمدان ها با چند روز تاخیر رسید. این اتفاق برای چندین کشور دیگر نیز رخ داد. بنابراین یک ست جدید از لباس های تیم مردانه برداشتند و به آنها دادند. در واقع قرضی نبود، اما یکی از لباس های جدیدی که با تیم مردان آمد، به تیم زنان داده شد و اصلاً مشکلی نداشت.

* از ثبت نام ورزشکار ثبت نام شده برای کارت UCI جلوگیری کنید

درباره ثبت نام ورزشکار رد صلاحیت شده برای دریافت کارت UCI تصریح کرد: فردی که نام کاربری و رمز عبور سامانه اتحادیه جهانی دوچرخه سواری را داشت برای خود و سه نفر دیگر کارت UCI ثبت کرده بود. یکی از ورودی ها یک ورزشکار محروم است. می خواستند با ثبت نام ورزشکار نیازمند مشکلی برای ما ایجاد کنند که نشد. اتحادیه جهانی از ما درخواست تایید کرد و ما متوجه اقدام آنها شدیم و با صحبتی که با اتحادیه جهانی داشتیم، نام کاربری و رمز عبور فدراسیون ایران را تغییر دادند. بعد از انتخابات فدراسیون درخواست کردیم که تغییری ایجاد نکردند اما الان ایمیل و نام کاربری و رمز عبور فدراسیون را تغییر دادند.

* وظیفه فدراسیون است که مراقب ورزشکار باشد نه حقوق کارمند

هاشم کندی تاکید کرد که اسپانسر تیم ملی قول بدی داده و فدراسیون مجبور شده هزینه اعزام رانندگان به مسابقات خود در ترکیه را بپردازد و به همین دلیل دو ماه پولی به تیم فدراسیون نداده است. کار نمی کند. البته مبلغ زیادی هم بدهکار نیست و باید پرداخت کند. پرداخت نشدن دستمزد ربطی به این موضوع ندارد. اولویت ما اعزام تیم ملی بعد از حقوق است. ماموریت ما رسیدگی به ورزشکار و اعزام او به مسابقات است نه اینکه در فدراسیون جلسه بگذاریم و حقوق بدهیم. من حقوق نگرفتم اما کار اصلی خود را انجام دادیم. قبل از عید کمی خسته بودیم اما از وزارت ورزش قول مساعدت در پرداخت حقوق را دادند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.