اطلاعیه پلیس در آستانه ماه مبارک رمضان: از تظاهر به روزه گرفتن در ملاء عام خودداری کنید

[ad_1]

فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران در آستانه ماه مبارک رمضان اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش ایسنا، در متن آگهی آمده است: فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن کریم، ماه شب های قدر، ماه نماز و ماه تزکیه و تزکیه خودسازی و تمایل به سلامت هموطنان به ویژه عموم مردم، مدیران اتحادیه ها و اماکن عمومی را به رعایت و اجرای موارد زیر درگیر می کند:

برای حفظ حرمت ماه مبارک رمضان و روزه دار عزیز از هرگونه تظاهر به روزه داری در ملاء عام، پوشش نامتعارف و کشف حجاب در اتحادیه ها و اماکن عمومی خودداری کنید.

– در صورت صدور مجوز فعالیت ویژه برای مراکز اقامتی و پذیرایی در مسیر، پایانه‌های مسافربری، فرودگاه‌ها، ایستگاه‌های راه‌آهن و بیمارستان‌ها می‌توانند با رعایت موازین شرعی و حفظ شئون اسلامی به مسافران و افرادی که بهانه شرعی دارند خدمات ارائه کنند. . در حین استتار مکان عمل کنید تا در ملاء عام تظاهر به روزه داری نکنید.

– فعالیت از سایر اماکن پذیرایی بدون مجوز ویژه ماه مبارک رمضان از یک ساعت قبل از اذان مغرب (افطار) مجاز بوده و در صورت مشاهده تخلف با متخلفین برابر ضوابط و مقررات برخورد خواهد شد.

– بدیهی است مسئولیت عدم رعایت موارد فوق بر عهده کارکنان و متولیان اماکن مربوطه می باشد.

در پایان این ابلاغیه برای همه هموطنان آرزوی سلامتی داریم: تاکید بر رعایت شئونات اسلامی (پرهیز از بی حجابی، عدم استفاده از لباس های نامتعارف، عدم اختلاط زن و مرد نامتعارف و…) در تمامی واحدهای صنفی و اماکن عمومی. , از کلیه شهروندان تقاضا می شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف و جرائم مراتب را جهت انجام اقدامات لازم از طریق پلیس 110 و یا نزدیکترین کلانتری اطلاع دهند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.