ایران 2 – لبنان صفر; پایان خوش

[ad_1]

تیم ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی با برتری 2 بر صفر مقابل لبنان به صدر جدول گروه A صعود کرد.

به گزارش ایسنا، در آخرین دیدار مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی در آسیا، تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 16 در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد میزبان لبنان بود که این دیدار با دو گل به سود ایران به پایان رسید. .

سردار آزمون در دقیقه 36 و علیرضا جهانبخش در دقیقه 72 برای تیم ملی ایران گلزنی کردند.

تیم ملی ایران با این پیروزی 25 امتیازی شد و موقتا به صدر جدول گروه A رسید.لبنان با 6 امتیاز در رده پنجم باقی ماند. کره جنوبی تا ساعتی دیگر با 23 امتیاز به مصاف امارات می رود که نتیجه این بازی صدرنشین گروه را مشخص می کند.

نیمه اول

در دقیقه 19 علیرضا جهانبخش با یک شوت از راه دور دروازه لبنان را تهدید کرد که دروازه بان این تیم با برانکارد توپ را مهار کرد.

اولین گل: در ارسالی در عمق زیبای محمدحسین کنعانی زادگان به محوطه جریمه، سردار آزمون پشت مدافعان صاحب توپ شد و دروازه لبنان را باز کرد.

در دقیقه 45 زین بازیکن لبنانی در موقعیت خوبی قرار گرفت که ضربه او از کنار دروازه ایران به بیرون رفت.

بار دوم

در دقیقه 47 خطای احمد نوراللهی بازیکن لبنان در حاشیه محوطه به ثمر رسید که ضربه او به بیرون رفت.

در دقیقه 55 سردار آزمون با پاس خود علیرضا جهانبخش را در موقعیت گل قرار داد که ضربه او توسط دروازه بان لبنان دفع شد.

گل دومین: حسین کنعانی زادگان باز هم گلزنی کرد و با پاس عمقی جهانبخش صاحب توپ شد و در دقیقه 72 نیز با ضربه فنی موفق به گلزنی شد.

ترکیب تیم ملی ایران: علیرضا بیرانوند، حسین کنعانی زادگان، مجید حسینی، صادق محرمی (دانیل اسماعیلی فر 87)، امید نورافکن، سعید عزت اللهی (کارت زرد) (میلاد سرلک 46)، احمد نوراللهی، علی قلی زاده (مهدی الترابیار 7)، (4 مهدی ترابیار 7) علیرضا جهانبخش (امیرحسین حسین زاده 85) و سردار آزمون.

ترکیب تیم ملی لبنان: مصطفی مطر، ماهر صبرا، نور منصور (حسین چیتوح 12)، حسین زین، جوان عمری، محمدعلی الدهینی، هلال الحلوا (کریم درویش 71)، محمد حیدر (کارت زرد)، محمد قدوه (کارت زرد) ( مهدی وثام 71)، جهاد ایوب و حسین الدار.

انتهای پا

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.