برش لیزر فلزات صدرا لیزر (2)

برش لیزر فلزات – صدرا لیزر
برش لیزر آهن

همین رویه مثل رویه فوق در ادامه جور های رویه های سنتی، گرم و مکانیکی هست و به جهت برش ورق هایی که به جهت میزان مرغوب بودن مرحله ورق حیاتی میباشند به کارگیری می شود.

برش لیزر آهن

همین رویه ها را می اقتدار از نگرش های گوناگون طبقه بندی کرد. در ادامه برش لیزر فلزات ، تعیین اقتدار دستگاه ، گاز برش و پارامترهای برش عمدتا بر مبنای کالا قطعه و ضخامت آن شکل می پذیرد .

با دستکاری نوری نمی اقتدار درخشندگی را ارتقاء اعطا کرد چون درخشندگی فقط پایین اثر گذاری طراحی محیط لیزر است. بسته به صنعتی که در ادامه آن مشغول به کار بوده و انتظاراتی که از دستگاه فلز بر خویش دارید، بعدها و میزان سوله و همینطور بعدها و میزان دستگاه لیزر فلزات متناسب با آن، شتاب اجرای لیزر و میزان مرغوب بودن خروجی قطعات از آن، قابلیت جابجایی دستگاه، مقدار و حجم کاری که دستگاه اضطراری هست انجام دهد و اکثری از موردها دیگر دستگاه برش لیزر متناسب با نیاز شما هم مختلف خواهد بود.

پانچ یکی از دیگر از رویه های سنتی هست که به جهت برش ورق فولادی به کارگیری می شود و همینطور به تیتر یک رویه سرد و مکانیکی شناخته می شود.

برش ورق های فولادی با رویه تراشکاری عمده در ادامه صنعت اتومبیل به کارگیری می شود و همین رویه یکی از از رویه های سنتی، گرم و صد رد صد مکانیکی است.

This was gen​er​at᠎ed by G SA C᠎onte nt  Generato r ᠎DE​MO.

همانطور که در ادامه بالا هم اشاره کردیم همین دستگاه یکی از از مثال دستگاه های برش لیزر فلزات می باشد. تهیه فرایند مداد برش، منجر می شود لیزر را به راحتی بتوان به جهت ضخامت های گوناگون فلزات سوای صرف انرژی دوچندان تهیه کرد.

اما خط مش حلی نظیر شارژ دوباره تیوب دستگاه لیزر وجود دارااست که با همین فعالیت ممکن است میزان مرغوب بودن مرغوب کهن را بازدید نکنید.

برهان همین دستور همین هست که همین پروژه ها می توانند پیچیده باشند و هر ارائه دهنده سرویس ها از عهده آن ها برآید.

رویه های برشکاری ورق فولادی با دستگاه مربوط به آن و با اعتنا بالا را انجام می شود. تیغ دستگاه سنگ فرز به شکل چرخشی فعالیت می نماید و مرحله فلز را صاف می کند.

رویه پانچ عمدتا به جهت فلزات قدرتمند به کارگیری می شود و فشار برش حدود هزار بدن منجر برش ورق می شود.

در اینجا عمده به آنالیز وب وب سایت اینجا.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.