برش و حک لیزر استیل

برش و حک لیزر استیل
برش لیزر استیل

لیزر با تولید گرما و حرارت بالا بر بر روی فلزات، آن ها را پایین اثر گذاری قرار دیتا و منجر تولید انواع دقیق و بینظیر بر بر روی ورقههای فلزی میشود.اشعهای که برش دستگاه لیزر ساطع میسازد از قوتون تشکیل شده هست که به وسیله بعضا مواد نظیر آلومینیوم و آلیاژ مس منعکس میشود.  A rt icle has ​been created with the ᠎he lp of GSA C on tent Generator DE​MO!

برش لیزر استیل

همین مواد که در ادامه دستگاه برش فلزات به فعالیت برده شدهاند، رسانای گرمای لطف بوده و گرما را در ادامه مرحله خویش پخش نمیکنند.

این دستور موجب شده تا لیزر به لطف در ادامه نقطه گزینه حیث منعکس شدن پیدا کرده و برش فلز را ممکن سازد.

لیزرهای Nd:YAG معمولا توانمند به برش استیل در ادامه هر ضخامتی (از حدود ۲۰ میلی متر بالاتر) نیستند، البته می توان آن ها را با تقویت کننده فیبر نوری و مکانیزم گاز کمکی اکسیژن جفت کرد تا آن ها را توانمند به برش مواد فولادی ضخیمتر نمود.

البته هزینه هر ساعت اجرای واترجت زیاد فراتر است. همین فعالیت با هزینه و اتلاف وقت زیاد ذیل انجام می شود و میزان مرغوب بودن خروجی فعالیت زیاد بالا خواهد بود.

به ازای هر بیست رخنه در ادامه متر مربع هزینه ای فی مابین 1 الی 5 ریال به ارزش ها بیشتر خواهد شد.

در ادامه دنیای امروزی از برش لیزر در ادامه صنعت ها ، به جهت برش فلز های متعدد به کارگیری برش ورق استیل نازک می شود . برش لیزر در ادامه صنعت های و فن های متعدد در ادامه فرآیندهای متعدد گزینه به کارگیری قرار می گیرد .

یکی از دیگر از موردها به کارگیری از استیل در ادامه صنعت های شیمیایی، نفت و گاز می باشد. یکی از از رویه های گزینه به کارگیری به جهت برشکاری ، به کارگیری از اشعه لیزر برش ورق استیل نازک می باشد .

This con tent w​as  do ne  wi​th the  help ᠎of GSA Con tent G᠎enerat​or  D em​oversi on!

در ادامه برش لیزر سی ان سی ورق استیل و استنلس استیل یکی از از پارامترهای دخیل در ادامه تحلیل ارزش با اعتنا به گوناگونی فلزات و ورقهای مختلف، گازهای اکسیژن و نیتروژن هستند.

برش ورقهای فلزی با به کارگیری از دستگاه برش لیزری فلزات عموما بر حسب میلیمتر، قطع از مشاجره گونه فلز، گونه پیچیدگی نقشه برش و دوران اجرای برش و ضخامت ورق میباشد.

به شکل کلی، در ادامه هر زمینهای خصوصا در ادامه انجام کارهای خدماتی با طیف گستردهای از امور و سرویس ها گوناگون روبرو هستیم.

تحلیل ارزش به پارامترهای متفاوتی بستگی برش استیل با لیزر دارد. گاز نیتروژن، گاز حس خیس و ارزشمندتری از حیث ارزش در ادامه مقایسه با اکسیژن می باشد و بر این شالوده نرخ برش ورق های سیاه عادی با گاز نیتروژن فراتر از برش ورق سیاه عادی با گاز اکسیژن است.

برش ضخامتهای عمده ورق نیاز به اقتدار کارکرد فراتر دستگاه دارد. به جهت مثال اشکال قطعات دستگاه های طبابت ، ایجاد طعام و همینطور رستوران ها و داروسازی را می اقتدار به امداد همین دستگاه طراحی و ایجاد کرد.

اگر دوست دارید همین نوشتار را داشته باشید و مایل به اخذ داده ها زیاد عمده در ادامه گزینه برش لیزر استیل لطفا به تماشا از وب وب سایت ما.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.