برنامه زمانبندی برگزاری 32 آزمون علوم پزشکی در سال جدید

[ad_1]

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، 32 آزمون در سال 1401 برای دانشجویان پزشکی برگزار می شود که اولین آزمون اردیبهشت و آخرین آزمون در اسفندماه برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، بر اساس تقویم یک هزار و 401 آزمون علوم پزشکی که بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی Sanjeshp.ir قرار گرفته است، در سال جاری 32 آزمون در دانشگاه های علوم پزشکی برگزار می شود که اولین آزمون چهل و نهمین آزمون پذیرش است. استادیار.” “تخصص های پزشکی بالینی” که در 22 اردیبهشت برگزار می شود.

«آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی» پنجم و ششم خردادماه و «آزمون دکتری رشته های پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی و داروسازی (PH.D)» در روزهای دوم و سوم تیرماه برگزار می شود.

“آزمون ارتقای دستیار دندانپزشکی” در 26 مرداد، “آزمون علوم پایه دندانپزشکی – آزمون جامع 180 واحد داروسازی و ارتقای فارغ التحصیلان داروسازی خارج از کشور” در 25 سپتامبر، “شورای کتبی دایره المعارف بالینی تخصصی و فوق تخصصی) (دوره 36)» از 19 تا 23 شهریورماه و «دومین آزمون انفرادی المپیاد علمی دانشجویان پزشکی کشور» در پایان این ماه برگزار می شود.

بنابراین، دانشجویان پزشکی در ماه اکتبر امتحان نخواهند داشت و امتحانات پزشکی در نوامبر از سر گرفته می شود. بنابراین، دانش آموزان تنها در آزمون MHLE General English (جلد 68) در این ماه شرکت خواهند کرد.

«آزمون صلاحیت بالینی عمومی پزشکی» (توسط دانشگاه ها) و «آزمون کتبی دایره المعارف دندانپزشکی (بورد دندانپزشکی)» دو آزمون علوم پزشکی هستند که در روزهای دهم و پانزدهم آذر ماه 1401 برگزار می شود.

«آزمون سراسری دندانپزشکی»، «آزمون ارزشیابی فارغ التحصیلان رشته داروسازی خارج از کشور» و «آزمون کتبی پذیرش دستیار تخصصی داخلی (جلد 40)» آزمون های بهمن ماه برای دانشجویان رشته پزشکی است و در نهایت در اسفندماه دو آزمون برای دانشجویان رشته پزشکی برگزار می شود. دانش آموزان. -کارورزی – آزمون علوم پایه پزشکی” و “آزمون علوم پایه دندانپزشکی – آزمون جامع داروسازی 180 واحدی و ارتقای دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور” در تاریخ 20 و 21 اسفند ماه 1401 برگزار می شود.

داوطلبان می توانند جدول کامل معاینات وزارت بهداشت را در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی Sanjeshp.ir مشاهده کنند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.