بیانات نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان درباره حادثه مشهد

[ad_1]

ایسنا/ سیستان و بلوچستان نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در بیانیه ای در محکومیت حادثه دیروز حرم مطهر رضوی به تشریح توطئه های دشمنان در رابطه با این حادثه و لزوم صبر و بصیرت مردم پرداخت.

به گزارش ایسنا، آیت الله مصطفی مهامی، نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در خصوص حادثه مشهد بیانیه ای صادر کرد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

به نام خدا

“این انقلاب باید زنده بماند، این جنبش باید زنده بماند، و بقای آن در این خونریزی است. خون را بریزید؛ زندگی ما ماندگار است. ما را بکشید؛ ملت ما بیدار می شود. “ما از مرگ نمی ترسیم.”

امام خمینی

تاریخ دوباره تکرار می شود. روزی در خانه خدا و در ماه مبارک رمضان شمشیر عداوت از آستین جهل بیرون می آید و بر باب علم پیامبر(ص) فرود می آید و روز دیگر همان شمشیر در همان دست ناپاک. در حرم مطهر رضوی و ماه مبارک رمضان سه بندگان خالص خدا شوند.

باشد که جنود شیطان بدانند که شهادت برای ما شیرین‌تر از عسل و نقطه‌ی عروج و سربلندی است و این گل‌های پربار، باغ محمد (ص) را بارورتر و مسلمانان جهان را آگاه‌تر و متحدتر می‌سازد.

این حادثه تلخ، برگ زرین دیگری در کتاب افتخارات قطور روحانیت است که با وجود مظلومیت، سینه های خود را با حمله دگراندیشان می کوبند و از تهدیدی بیم نداشتند.

ملت بصیر ایران با تحلیل صحیح از این واقعه و شناخت دقیق توطئه های مستکبران فریب تفرقه و تلاش دشمنان برای اتحاد مسلمانان و با اتحاد و انسجام هر چه را که فریاد می زنند حق را نخواهند خورد. دشمنان امت اسلامی آمریکای جنایتکار و رژیم منحوس صهیونیستی رنج کشیده اند و تا نابودی کامل بناهای کفر و جهل و تکفیر مقاومت نخواهند کرد.

این واقعه تلخ را تسلیت و تعزیت عرض می نمایم و شهادت حجت الاسلام اصلانی روحانی مخلص و جهادگر را در پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) و رهبر معظم انقلاب اسلامی و همچنین ایشان تبریک و تسلیت عرض می نمایم. خانواده و مردم شهیدپرور از ایران اسلامی، ملت مسلمان به ویژه ملت. من از ایران تقاضای صبر و بصیرت دارم و خواهان برخورد جدی با عاملان این حادثه ناگوار هستم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.