تخصیص اعتبار و یارانه به تولیدکنندگان صنعتگر برای تحقق شعار سال

[ad_1]

ایسنا/ فارس مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس خواستار اعطای اعتبار و یارانه به تولیدکنندگان صنایع دستی برای تحقق شعار سال و ایجاد حضور فعالان این حوزه در نمایشگاه برای حفظ و احیای این صنعت ملی شد.

علی فرهادی در دیدار با مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس با تبریک سال نو و آرزوی سالی خوب برای مجموعه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گفت: انصافا برنامه ها بسیار خوب بود که جای تقدیر و تشکر دارد از همکاران حوزه میراث فرهنگی و تمامی همکاران در سازمان های خدمات رسان.

وی با اشاره به نمایشگاه های فارس افزود: ظرفیت های زیادی در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در استان وجود دارد که مجموعه نمایشگاه های بین المللی نیز چشم انداز ویژه ای برای معرفی این ظرفیت ها دارد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس همچنین بر همکاری بیشتر ادارات میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس تاکید کرد و گفت: ایجاد فرصت برای تمامی حوزه های فعال تولیدی و صنعتی از جمله گردشگری و میراث فرهنگی با رویکرد ملی و اولویت استانی اهداف، اساس نمایشگاه های بین المللی است که چشم انداز آن در قالب دیپلماسی اقتصادی متجلی می شود.

فرهادی افزود: با توجه به اینکه از سراسر کشور و برخی کشورهای دیگر در نمایشگاه های بین المللی فارس حضور دارند، معرفی توانمندی های گردشگری در نمایشگاه ها می تواند موجب رونق گردشگری و خدمات مرتبط شود.

وی ادامه داد: در این راستا پیشنهاد ما این است که در نمایشگاه های مرتبط، کارشناسان گردشگری و میراث فرهنگی ضمن حضور در نمایشگاه ها، محتوای فاخر تولید و در طول نمایشگاه توزیع کنند تا آثار و توانمندی های گردشگری استان در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گیرد. “

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس بیان کرد: برای حضور متخصصان نمایشگاهی، شرکت نمایشگاهی می تواند با در اختیار گذاشتن فضای رایگان برای حضور آنها کمک شایانی کند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.