جشنواره قرآن و عترت در 24 اداره کل لرستان برگزار می شود

[ad_1]

ایسنا/ لرستان مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: ضیافت قرآنی ویژه مسئولان ادارات در 24 اداره کل استان برگزار می شود.

حجت الاسلام مهدی قدرتی در مراسم افتتاحیه سلسله جلسات «ضیافت قرآن» ویژه ماه مبارک رمضان در لرستان که امروز فروردین ماه برگزار شد، گفت: برخی که متوجه این موضوع هستند در این زمینه هستند.

وی با اشاره به اینکه قرآن شفای همه دردهاست و می تواند پاسخگوی همه چیز در دنیا باشد، افزود: قرآن کامل ترین برنامه برای سعادت انسان در همه زمان هاست اما ما آن طور که باید و شاید از قرآن استفاده نمی کنیم.

قدرتی با بیان اینکه در کتب روایی آمده است که قرآن باعث تغییر و توبه فاضل بن عیاض می شود، تصریح کرد: فاضل عیاض دزد بود و روزی از خانه های این قرآن از دیوار خانه مردم بالا می رفت. صدای آنیک «آیا باید دلهای مؤمنان در برابر یاد خدا و آنچه از حق نازل شده خاشع شود؟» شنید و با شنیدن این آیه توبه کرد و تغییر کرد تا جایی که از اصحاب خاص امام جعفر صادق (ع) درآمد و در کتب رجال از راویان معتبر است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با بیان اینکه امسال ایام بهار قرآن و طبیعت مصادف شد، ادامه داد: سلسله ضیافت های قرآن در ماه مبارک رمضان به همت دفتر نماینده ولی فقیه در ماه مبارک رمضان برگزار می شود. استان لرستان و اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان.

وی خاطرنشان کرد: این ضیافت قرآنی ویژه ادارات کل است زیرا همه روزه به جز ایام تعطیل در یک اداره کل برگزار می شود.

قدرتی از برگزاری جشنواره فرهنگی، ورزشی و هنری با مشارکت اداره کل تبلیغات اسلامی، بسیج هنرمندان، اداره کل ورزش و جوانان و سایر ادارات ویژه ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.