حکاکی لیزر یا مارکینگ فایبر چیست؟ (4)

حکاکی لیزر یا این که مارکینگ فایبر چیست؟
برش لیزر فلزات

پس در ادامه عاقبت به جهت تعیین گاز مطلوب به جهت فعالیت برش نیز می بایست به حیث خریدار و نیز به گونه فلز گزینه حیث اعتنا نمود.

هنگامی که لیزر به شیشه و یا این که سنگ بازخورد می کند منجر باخت قطعه میشود.لیزر ها بهترین دستگاه به جهت حکاکی بر روی شیشه میباشند و چنانچه قدرت، شتاب و اعتنا لطف وجود داشته باشد به بهترین عاقبت ها می توان دست یافت البته از قسمتهای وسیع (پر کردن) در ادامه حکاکی شیشه می بایست غربت کرد چون منجر به جود آمون نتیجه های غیر یکنواخت در ادامه سرتاسر شیشه میشود.

همین شتاب و اعتنا اعجاب آمیز هنگامی خویش را نشان می دهد که تیراژ و تعداد قطعات بالا باشد. علاوه بر این، فرایند برش با گاز فشار بالا معمولاً به جهت اعتنا فعالیت کاهش مطلوب است؛ پردازش دستگاه لیزر تمیزتر هست و حاشیه های انواع و طرح های پیچیده صاف خیس هستند.

ما‌درها چندین برهان به جهت به کارگیری از دستگاه برش لیزر به جهت فلزات را ابلاغ کرده ایم. به برهان همین که دستگاه CNC مهم منبعی با اقتدار بالا هست در ادامه عاقبت سرعتی که به وسیله آن قطعات به وسیله لیزر برش می خورند زیاد بالا خواهد بود.

تکنولوژی بکار رفته در ادامه فایبر لیزر RADOX قابلیت برش اشکال فلزات رنگی را میسر نموده و همین در ادامه حالی هست که با تکنولوژی کهن لیزرهای 2CO قابلیت آن وجود نداشت.

تکنولوژی زیاد بالای گزینه به کارگیری در ادامه دستگاه های برش CNC فایبر لیزر RADOX منجر ذیل وارد شدن هزینه های اعصاب برشکاری شده و رقابت پذیرترین رویه برشکاری با لیزر را می اقتدار ارائه نمود.

اضطراری به ذکر هست دستگاه های زیاد وسیع برش لیزر فلزات در ادامه صنعت های اتومبیل سازی زیاد کاربرد دارد. دستگاه ليزر برش فلزات در ادامه صنعت های بزرگتر نظیر کارخانهها و تولید و سازهایی در ادامه مقیاس وسیع از دستگاه ليزر فلزات یا این که دستگاه لیزر برش جهت برشهای ظریف و با میزان مرغوب بودن بر روی اشکال فلز به کارگیری میشود.

بله. شما می توانید به راحتی با به کارگیری از دستگاه حکاکی و برش لیزر فلزات اشکال غیر فلزات را هم برش بزنید.

دستگاه لیزر نوع RT1530G3 امکان برش بر روی عمده متریالهای فلزی را دارد؛ فقط می بایست اعتنا داشت که اقتدار دستگاه انتخابی شما می بایست بر شالوده گونه و ضخامت فلزی باشد که به کارگیری میکنید.

علاوه بر سورس فایبر، در ادامه دستگاه ليزر برش فلزات وجود دارااست که از تیوب لیزر به کارگیری میکند؛ یکی از از همین گونه دستگاهها، دستگاه لیزر هایبرید نوع RT1325MN است.

ثبات لیزر در ادامه ارتفاع فرایند برش که در ادامه مسیر نخ نما حرکت می کند سبب ساز تولید حاشیه های تمیز خیس می شود که از تاب برداشتن و اعوجاج فلز خودداری میکند.

طراحی صنعتی ، استحکام شاسی و مصرف الکتریسیته ذیل از گزاره امکان های دستگاه های برش لیزر مارک dsp میباشد.

همین دستگاه ها امکان برش اشکال فلزات از گزاره استیل ضد زنگ، آلیاژ فولاد، آلومینیوم، طلا و نقره را دار هستند.

از گزاره عامل ها اثر گذار در ادامه طرز ارزش گذاری اشکال دستگاه برش لیزر می اقتدار به قطعات به کارگیری شده در ادامه دستگاه، آکبند و یا این که دست دوم، گارانتی و سرویس ها پس از فروش و همینطور نرخ دلار بستگی دارد.

سرویس ها برش لیزر قابلیت ایجاد محصولات ملی و داخلی را میسر میسازد. هنگامی که شما بخواهید صرفا فعالیت حکاکی را انجام بدهید مناسب خیس می باشد تا هنگامی که بخواهید متریال را برش بزنید.

البته چنانچه فقط نیاز شما برش غیر فلزات می باشد توصیه می نماییم صد رد صد از دستگاه برش لیزر غیر فلزات خریداری نمایید.

برش لیزر cnc فلزات با دستگاه های CNC تکنولوژی هست که به ما‌درها همین قابلیت را می دهد اشکال فلزات را با اعتنا زیاد بالا برش دهیم.

همینطور شتاب فعالیت هم با به کارگیری از همین دستگاه ها زیاد بالا می باشد. در ادامه حکاکی، دستگاه برش لیزری چکیده از مرحله قطعه را برش می دهد و قابل انعطاف افزار عمق حکاکی را انتخاب می کند.

هم اکنون سپس از بارگذاری پوشه فراهم شده در ادامه قابل انعطاف افزار ویژه برش لیزر و تنظیمات دستگاه برش، فرایند برش شروع میگردد.

هر کدام از دستگاههای لیزر، دشوار افزار و قابل انعطاف افزار خاص خویش را دارا هستند و اپراتور دستگاه ملزم هست قبل از فعالیت با هر کدام از دستگاههای لیزر نسبت به قابل انعطاف افزار و دشوار افزار آن دستگاه داده ها به اندازه را داشته و دورههای آموزشی دارای ارتباط با آن را طی کند.

خصوصا در ادامه دستگاهها نسل چهارم لیزر موسوم به لیزر فایبر همین اعتنا و شتاب تماما تفاوت محسوسی را با نسل های قبلی تولید کرده است.

هنگامی که اشعه قدرتمند لیزر که به وسیله یک خروجی قوی بر روی یک جسم می تابد، گزیده از جسم که اشعه بر روی آن تابیده یا این که می سوزد و یا این که ذوب می شود و به وسیله فشار گاز همین حوضچه زیاد کوچک مذاب از بر روی جسم که عموما فلز هست پاک می شود و سرنوشت با حرکت نازل ساماندهی کننده لیزر به ملازم فشار گاز، یک مرحله بریده شده با میزان مرغوب بودن خوب تولید می شود.

برش لیزر فلزات با به کارگیری دستگاه زیاد سرعت بالا خیس و با اعتنا بیشتری انجام می شود. با به کارگیری از همین دستگاه می توانید بر بر روی اشکال متریال های فلزی فعالیت حکاکی و برش را انجام بدهید و زیورآلات زیبایی را بسازید.

حکاکی عمده وقت ها به جهت حکاکی قطعات فلزی که در ادامه معرض سایش ها و معالجه های سطحی قرار دارا هستند به فعالیت میرود.

البته از آنجایی که اشعه بیرون شده فاقد اقتدار اضطراری جهت برش ظریف قطعات میباشد، اضطراری هست نور بیرون شده با امداد لنز فوکوس به وضعیت نقطهای درآمده تا اقتدار آن چند برابر شده و بضاعت برش اجسام و قطعات را داشته باشد.

اقتدار دستگاه و قابل تغییر و تحول دادن آن هم گزینه اعتنا اکثری از اشخاص می باشد چرا که به جهت حکاکی متریال گوناگون اقتدار و اقتدار های متفاوتی نیاز است.

آنگاه در ادامه قدم سپس با اعتنا به کالا اجسام مبادرت به تهیه شتاب و اقتدار دستگاه میپردازیم تا بهترین میزان مرغوب بودن و بیشترین بهره وری را داشته باشیم.

دستگاه برش لیزری مهم تلاش در دست گرفتن عددی کامپیوتری (CNC) هست و فرایند برش لیزری را می¬توان به طور مداد با یک برنامه تلویزیونی از پیش طراحی شده در دست گرفتن کرد.

البته برش cnc مهم خط برشی چندین میلیمتری است. دستگاههای لیزر همین کمپانی مهم گواهینامههای TUV ،FDA و ETL طبق با استانداردهای اروپا و آمریکا هستند؛ همینطور سند قانونی از SGS ،CE ،ISO9001 و ISO14001 را اخذ کردهاست.

سورسهای لیزر در ادامه همه گنجایش از گنجایش های ذیل تا 12000W قابل تامین بوده و قابل کارگزاشتن بر روی اشکال CNC ها می باشد.

چون ارزش همین دستگاه زیاد بالا می باشد و ابدا منطقی نمیباشد که اولیه دستگاه را خریداری فرمایید آنگاه به دنبال مشتریان دستگاه باشید.

برش لیزر فایبر یک رویه برش گرم هست که منجر می شود از پرتوهای لیزر با دانسیته بالا و متمرکز به تیتر مبداء کلیدی گرما به جهت برش قطعه فعالیت ،استفاده شود.

دستگاه های برش CNC فایبر لیزر RADOX با پیشرفته ترین و قوی ترین سورسهای لیزر فی مابین المللی تجهیز شده و همین مخلوط برشهایی با میزان مرغوب بودن زیاد بالا و اعتنا های بی بدیلی را بر روی اشکال مواد فلزی تولید می نماید.

می شود. همین تکنولوژی می بایست با اعتنا و نازکی بالا و به راحتی بر روی متریال هایی همچون آهن، برنج، استیل، برنز، فولاد و آلومینیوم آنجام شود.

در ادامه همین وضعیت جدای از آنکه هزینه های کارفرمایان را کمتر می دهد ، دوران تحویل قطعات و در ادامه عاقبت راندمان کار صنعتی را به شدت ارتقاء می دهد.

اشعه ای که در ادامه حین برش لیزی ایجاد می شود در ادامه وضعیت کانونی تابیده شده در ادامه عاقبت دمای قطعه گزینه حیث ما‌درها در گیر تغییر و تحول چندانی نخواهد شد و این دستور منجر می شود تا خصوصیت های مکانیکی و فیزیکی ماده گزینه حیث ما‌درها نگهداری شود.

یکی از صرفا در ادامه لحظه اول آغاز دستگاه ، مسافت هد را با قطعه فعالیت تهیه می نماید اما در ادامه زمان برش همین امکان را ندارد و دومین نیز در ادامه دوران آغاز و نیز در ادامه حین برش می تواند مداوم مسافت نقطه کانونی را با مرحله فعالیت تهیه نماید.

کمتر خطای انسانی : برش با دستگاه های لیزری ، بر شالوده برنامه ای که به کامپیوتر دیتا می شود انجام می شود و پیدایش نادرست در ادامه آن نسبتاً صفر % است.

شتاب بالا : حیاتی ترین مزیتی که منجر شده امروزه برش فلزات و غیر فلزات با دستگاه های لیزری انجام شود شتاب و اعتنا است.

چنانچه با تام تفاسیری که در ادامه بالا تیتر کردیم عشق مند به داشتن برش لیزر فلزات میباشید می بایست بدانید ارزش همین دستگاه به نرخ دلار تحلیل می شود.

همین یکی از دیگر از امکان های دستگاه های تازه هست که به جهت شرکت های با حجم کاری بالا مطلوب است. اشکال دستگاه برش لیزر فایبر فلزات که در ادامه کمپانی روتک به فروش می رسند، دستگاه لیزر فایبر اهل ایران نیستند؛ در ادامه واقع روتک نمایندگی کمپانی سنفنگ چین (Senfeng) هست که بهترین و با میزان مرغوب بودن ترین دستگاه های لیزر فایبر را در ادامه جهان ایجاد می کنند.

لیزر فیبر ارتفاع موجی برابر با 1.064 میکرومتر دارااست و فعالیت خویش را با قطر کانونی زیاد ریز انجام میدهد.

براین اساس می اقتدار با امداد همین دستگاه ها برش هایی با اعتنا میلیمتر انجام اعطا کرد و بالاترین میزان مرغوب بودن ممکن را در ادامه جریان برش به دست آمد.

دستگاه برش لیزر چه فلزاتی را برش می دهد ؟ لذا به کارگیری از همین دستگاهها در ادامه صنعت منجر کمتر هزینههای تولید و ارایه سرویس ها خوبتر در ادامه برش لیزر ورق استیل و سرویس ها برش لیزر آلومینیوم و سرویس ها برش لیزری ورق استنلس استیل می شوند.

همین تیم با به فعالیت گیری پایانی تجهیزات روز جهان ، برش اشکال فلزات مانند ( آهن ، استیل ، آلومینیوم، برنج ، برنز ، ورق های گالوانیزه ، لوله و پروفیل و … ) را در ادامه اسرع وقت انجام می دهد.

اعتنا و میزان مرغوب بودن حاشیه مواد برش لیزری خوبتر از آن هایی هست که با روشهای سنتی برش دیتا می¬شوند. ●این دستگاه پرتویی با قطر زیاد ناچیز دارااست و می تواند با اعتنا بالایی قطعه را برش دهد.

به کارگیری از همین تکنولوژی پیشرفته منجر می گردد تا مقدار خطای فعالیت کاهش شود و این طور شما را توانمند می سازد تا بتوانید طرح های پیچیده تری را بر بر روی قطعه خویش تولید کنید.

چنانچه می‌خواهید به همین تیم از اشخاص بپیوندید، میتوانید دستگاه برش لیزری فلزی را پیدا نمایید که با فضا، شغل و دارایی شما مطابقت دارد. ᠎Th᠎is art​icle was c᠎reat ed by GSA C​on᠎tent  G​enerat᠎or Demoversi on᠎.

شما می توانید با خرید کردن همین دستگاه به درآمد نسبتا لطف دست یابید. شتاب برش در ادامه دستگاههای لیزر فایبر هم بسته به ضخامت و کالا قطعه اندک و دوچندان می گردد.

که همین براده ها و مواد مازاد به وسیله گازی که ملازم با لیزر به قطعه وارد میشود، پاک سازی گشته و سطحی تماما صاف از برش لیزر حاصل میگردد.

همین رویه به جهت ضخامت های ۱۰ تا ۲۰۰۰ میلی متر مطلوب هست اما با به کارگیری از یک رویه های دیگر به جهت ضخامت های ۶ تا ۳۰۰ میلی متر نیز کاربرد دارد.

همین شتاب به جهت ضخامت شبیه و قطعه استیل به ۲۰ متر بر دقیقه می رسد. با به کارگیری از یک یاتاقان با سطح های خروجی، شدت و ارتفاع متفاوت، برش لیزری می¬تواند فلزات گوناگون را برش دهد و اصلاحات اتومبیل نظیر می¬تواند مواد با ضخامت های گوناگون را به صدق برش دهد.

اما خط مش حلی نظیر شارژ دوباره تیوب دستگاه لیزر وجود دارااست که با همین فعالیت ممکن است میزان مرغوب بودن مرغوب کهن را بازدید نکنید.

به رویه مدرن با بهترین و بهروزترین دستگاههای روز جهان شکل میپذیرد. دستگاههای برش لیزری، ماشینآلاتی به جهت به کارگیری در ادامه پردازش صنعتی فلزات و بقیه مواد هستند.

دستگاههای ایجاد لیزر میتوانند اشکال متفاوتی از لیزر را تولید نمایند. به کارگیری از لیزر به جهت برش حوادث را کمتر می¬دهد.

کمتر ضایعات فلز : پرتی یا این که به عبارتی ضایعات فلز در ادامه برش CNC زیاد کاهش هست و این موضوع در ادامه کمتر هزینه هم اثر گذاری گذار می باشد.

حوادث مربوط به کارمندان و تجهیزات در ادامه محل فعالیت تأثیر منفی بر بهرهوری و هزینه های عملیاتی کمپانی دارد. چون ارزش دستگاه لیزر فلزات زیاد فراتر می باشد همینطور هزینه مراقبت آن هم به مراتب فراتر است.

دستگاه لیزر فلزات , نوین تاک لیزربا ظهور تکنولوژی لیزر و قابلیت به کارگیری از آن جهت برش اشکال فلزات انقلابی در ادامه همین صنعت صورت گرفته است.

جهت برش لیزری فلزات شامل: برش لیزری آهن، برش لیزری استیل، برش لیزری لوله، برش لیزری پروفیل و … برش فلزات به وسیله دستگاه لیزر، نوعی برش غیرتماسی هست که بر شالوده فرایند ایجاد حرارت از گرمای کانونی و انرژی حرارتی ایجاد شده به وسیله دستگاه لیزر، از دریچهای نخ نما به هدف برش علامت گرفته میگردد تا نصیب گزینه حیث را برش دهد.

نشانه گذاشتن بر بر روی مواد آلی نظیر چوب بر شالوده کربونیزاسیون مواد هست که منجر تیرگی مرحله میشود. حکاکی بر بر روی متریال های مختلف: حکاکی به نازکی و اعتنا بالایی نیاز دارد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.