خانی: به دنبال 3 امتیاز مقابل دریای بابل هستیم

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی مدیر تیم شادکام مشهد گفت: هفته گذشته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و امیدواریم قهرمان دریای بابل شویم.

سعید خانی در گفت وگو با ایسنا، درباره بازی آتی تیمش مقابل دریای بابل، اظهار کرد: شرایط خوبی داریم و امیدواریم بتوانیم با دست پر مقابل دریای بابل به مشهد برگردیم. تیم شادکام مشهد با وجود جوان بودن اهداف بزرگی دارد و برای رسیدن به موفقیت می دانیم که هر بازی مانند یک فینال است.

پیشکسوت فوتبال خراسان و ایران تصریح کرد: قدم به قدم پیش می رویم و می خواهیم در مرحله دوم لیگ دسته سوم کشور از ابتدا امتیازات لازم را برای صعود به لیگ دوم جمع آوری کنیم.

کاپیتان سابق ابومسلم تصریح کرد: سعی کردیم آنالیز مناسبی از بازی قبلی خود مقابل آریو اسلامشهر تا انجام دهیم تا نقاط ضعف و قوت خود را به خوبی انجام دهیم. قبلاً گفته بودم که لیگ 3 لیگ ناشناخته ها است، اما ما برای رسیدن به هدف همدل و متحد هستیم.

شایان ذکر است تیم فوتبال شادکام مشهد تنها نماینده فوتبال خراسان رضوی در دور دوم مسابقات لیگ دسته سوم آزادگان باید در هفته دوم به مصاف دریای بابل برود. شاگردان سعید خانی در اولین بازی خود مقابل آریو اسلامشهر در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد به تساوی بدون گل دست یافتند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.