خرید فن اکسیال زیلابگ آلمان

گیت صنعت فن زیلابگ
فن زیلابگ , سایت فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ, کاتالوگ فن زیلابگ آلمان, فن 50 زیلابگ, فن رادیال زیلابگ, فن رادیال زیلابگ المان, فن اکسیال زیلابگ, فن اکسیال زیلابگ آلمان, فن کندانسور زیلابگ, فن چیلر زیلابگ, فن چیلر زیلابگ المان, فن تونلی زیلابگ آلمان, فن اواپراتور زیلابگ, فن اکسیال اروپایی, فن زیلابگ اره ای, شرکت فن زیلابگ, قیمت فن زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در تهران, قیمت فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ 50 سانت, فروشنده فن زیلابگ, فن سه فاز زیلابگ, فن زیلابگ فروش, قیمت فن کندانسور زیلابگ, فن هواکش زیلابگ, کاتالوگ فن های زیلابگ, فن زیلابگ 63, فن های زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ آلمان, فن صنعتی زیلابگ, فن مکنده زیلابگ, فن سردخانه زیلابگ, فن زیلابگ مشهد, فن اکسیال زیلابگ, فن زیلابگ 50 سانت سه فاز, فن سردخانه ای زیلابگ, فن سیرکوله زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در اصفهان, خرید فن زیلابگ

استفاده از فن های کتابی باعث افزایش امنیت در دستگاهها میباشد ، فن های مورد استفاده معمولی باعث ایجاد گرمای بیش از حد و حتی در برخی موارد باعث آتش سوزی میگردد.

فن اواپراتور زیلابگ

پروانه و حفاظ محکم فلزی پوشش داده شده با رنگ الکترواستاتیک که باعث محافظت بدنه فن در برابر شرایط بد آب و هوایی و عوامل خورنده شیمیایی می شود.

با کمک این تهویه ها می توانید از ورود ذرات و مواد معلق در هوا، بخار آب و … اگر به دماهای پایین تر نیز نیاز باشد با تغییراتی که در ساختار و اجزای دستگاه اعمال می شود چیلر قادر خواهد بود دمای آب را به مقادیر پایین تری برساند.

یکی از معیارهای مهم در تعیین قیمت چیلر ۳۰ تن همین نوع کمپرسور است که درصد قابل توجهی از قیمت کل دستگاه را شامل می شود و همانطور که اشاره کردیم ما در ساخت چیلرهای خود همواره از کمپرسورهای اصلی استفاده می کنیم که ممکن است نسبت به انواع تقلبی آن قیمت بالاتری داشته باشد ولی کارکرد و گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه تا سال ها قابل اطمینان خواهد بود.

هواکش گریز از مرکز نیز به چهار گروه هواکش آکسیال صنعتی خم به عقب، خم به جلو، یک طرفه و دو طرفه قابل تقسیم بندی هستند.

فن اکسیال زیلابگ آلمان

کلاس حفاظتی تمامی الکتروموتورها IP54 و کلاس عایق بندی حرارتی موتور فن ها از نوع B و F می باشد.

یا 6 پل، با کلاس عایق F و ساپورت گرمایی داخلی می باشد. کلاس حفاظتی این الکترو ها IP54 است که در موارد سفارشی IP64 نیز در فن کندانسوری به کار گرفته می شود.

قیمت فن زیلابگ آلمان

اما فن های دائم کار احتمال بروز آتش سوزی را به صفر رسانده که این امر مزیتی بزرگ برای فن میباشد.

فن سردخانه ای زیلابگ

در این روش فن ها به وسیله پروانه های بزرگ مقابل راک ها قرار گرفته و هوا را مستقیم به لا به لای تخم ها پخش می کند و سپس هوا از کناره ها به سمت فن به صورت عمودی و عرضی برمی گردد.

برای محیط های بزرگ و صنعتی باید از هواکش مخصوص صنعتی استفاده نمایید. برای آشنایی با انواع این تجهیزات تهویه و روش خرید آنها از برق آسا با ما همراه باشید.

فن رادیال زیلابگ المان

انواع مختلفی از فن های سیرکولاسیون و فن های تهویه در بازار موجود است، اما کدام یک از آنها مناسب یک دستگاه جوجه کشی است؟

سیستم تهویه در دستگاه جوجه کشی باید به صورت کاملا اصولی پیاده سازی شود زیرا اگر سیستم تهویه ضعیف عمل کند، گاز Co2 به خوبی از دستگاه خارج نمیشود و موجب نرسیدن اکسیژن کافی به جوجه ها و در نهایت منجر به خفگی آنها داخل تخم میشود.

تضمین اصالت کالا و قیمتهای بسیار مناسب این شرکت موجب شده تا در ردیف بهترین وارد کنندههای هواکش قرار بگیرند.

کارایی این محصولات و عملکردی که از خود نشان دادهاند موجب شده تا شرکتهای زیادی دست به تولید این محصول بزنند.

فن سه فاز زیلابگ

دمای داخل گلخانه و مرغداری ها از اصلی ترین فاکتور ها جهت رشد و نمو گیاهان و مرغ ها است و به همین دلیل در برخی ایام فصل پاییز و بهار و کل روز های فصل تابستان این اماکن به تهویه مناسب جهت کاهش دما احتیاج دارند.

هواي پاك در محيط هاي صنعتي بسیار اهمیت دارد، هم برای سلامتی خود شما، کارگران و هم سلامت دستگاه ها و تولیداتی که انجام می دهید.محصولی که در این قسمت می خواهیم به شما معرفی کنیم هواکش تاسیساتی 40سانت بدون قاب زیلابگ 4D-400S است که دارای قطر پروانه 400 میلی متری بوده و رنج هوادهی آن نیز 3920 متر مکعب بر ساعت است.

کنترلر و نمایشگری هم که روی دستگاه نصب می شود یا کنترلر CAREL ایتالیایی است و یا LOGO SIEMENS که CAREL کیفیت و قیمت بالاتری دارد.

فن تونلی زیلابگ آلمان

مسلما نوع الکترونیکی نسبت به مکانیکی بهتر عمل کرده و قیمت بالاتری هم دارد. در زمان انتخاب این محصولات بهتر است به نکاتی مانند: گارانتی، کیفیت قطعات، قدرت و تناسب محصول با کاربرد مورد نظر دقت کنید.

من ربات هوشمند گفت و گوی آنلاین دیجیکالا هستم و در فن کندانسور زیلابگ حال حاضر در حال آموزش دیدن برای پاسخگویی بهتر و انتقال پیام شما به پاسخگوی مرتبط با مشکلتان هستم.

فن سردخانه زیلابگ

هواکش صنعتی به دلیل اینکه باید حجم زیادی از هوا را جا به جا کنند، قدرت متفاوتی دارند. تمامی محصولات زیلابگ دارای کیفیتی تضمین شده هستند و تحت نظارت متخصصین مجرب فنی و تحت لیسانس آلمان و براساس استانداردهای روز دنیا تولید می شوند؛ این شرکت از سال 1343 تا به امروز توانسته به تعدادی از گواهینامه ها از جمله، گواهینامه رضایتمندی مشتری ISO 9001 و ISO 9002، تندیس حمایت از مشتری، استاندارد ملی ایران و گواهینامه CE دست یابد.

فن 50 زیلابگ

این شرکت همچنین موفق به دریافت گواهینامههای ایزو ۹۰۰۱ و ۹۰۰۲ و گواهینامه کیفیت اروپا شده است. متاسفانه برخی از تولید کنندگان دستگاه جوجه کشی در ایران، این موضوع را جدی نمیگیرند و به خاطر پایین آوردن هزینه های تولید، از فن های بی کیفیت و نامناسب استفاده میکنند که پس از مدتی عملکرد آنها ضعیف میشود (دور آنها پایین می آید) و یا حتی خراب میشوند.

فن زیلابگ فروش

تلاش های آن ها منجر به تولید نمونه ی ایرانی فن زیلابگ با ظاهر مشابه و طبیعتا کیفیت اندکی پائین تر ولی قابل قبول شده است.

گروه طیوران صنعت فاخته از فن زیلابگ آلمان برای انجام سیرکولاسیون در دستگاه های خود استفاده میکند که این فن ها آی پی دار بوده و آمار خرابی در آنها نزدیک به صفر است.

بلابرگ یک شرکت آلمانی مشهور، با سابقه بیش از ۱۰۰ سال در تولید هواکشهای صنعتی و خانگی است. شرکت زیلایگ از سال 1910 در برلین آلمان فعالیت خود را آغاز کرد.

یکی از دیگر کاربردهای عمده ی این فن در سردخانه ها و در کندانسور، اواپراتور، خشک کن و تجهیزات دیگر سرمایشی سردخانه ها است.

قیمت عاملی تعیین کننده در خرید تجهیزات تهویه صنعتی و ساختمانی است. ، انتقال هوای آلوده ی کارگاه ها به خارج از محیط کارگاه، تهویه ی هوای مرغداری ها، تهویه ی هوای گلخانه، جابجایی گازهای شیمیایی و خورنده کاربرد دارد.

ساید چنلها همچنین به انواع تک فاز و سه فاز تقسیم میشوند. ولتاژ این هواکش صنعتی سه فاز 380ولت، شدت جریان آن 0.47 A بوده و حداکثر توان آن 180W است.

سایت فن زیلابگ آلمان

یکی از ملزومات مراکز صنعتی، هواکش و تهویه مناسب است. برای مثال در تهویه مطبوع اماکن تجاری، مسکونی و …

کاتالوگ فن زیلابگ آلمان

شرکت هایی مانند Intel® و Cisco Systems® درگیر می شوند ، این بدان معناست که دستگاه فروش در حال حاضر اشتراکات بیشتری با رایانه دارد.

نمایندگی فن زیلابگ در اصفهان

این شرکت با رعایت استانداردهای جهانی موفق به کسب گواهینامه رضایتمندی مشتری ISO 9001 و ISO 9002، تندیس حمایت از مشتری، استاندارد ملی ایران، لوح تقدیر و گواهینماه CE گردیده است.

محصولات شرکت زیلابگ از برترین هواکش ها بوده و بادوام و کیفیتی که دارند سال های سال برای شما کار خواهند کرد.

نمایندگی فن زیلابگ آلمان

تولید گرما در يك محيط كاري آسايش کارگران را می گیرد و اجازه نمی دهد آنها کار کنند و به راحتی کمک می کند بو، رطوبت و ساير شرايط محيطي را کنترل نمایید.

این مدل هواکش صنعتی طرح زیلابگ را می توانید در سقف یا دیوار نصب نمایید و وزن آن نسبت به مصرف صنعتی بودن و توانی که دارد، بسیار سبک است.هواکش های صنعتی به دلیل اینکه باید حجم زیادی از هوا را جابه جا کنند، قدرت متفاوتی دارند.

در این شیوه هوای تازه از دمپرهای سقفی داخل شده و از کانال های خروجی سقفی گازهای آلوده بیون می رود.

فن ها را در مدل های مختلف از نظر شکل پروانه، قطر پروانه، تعداد پره و دور موتور تولید می شود.

این کمپرسور از نظر هوادهی 5متر مکعب در 8 بار و 4.2 مترمکعب در 10 قدرت دارد. برای خرید این محصولات میتوانید بنابر نیازهای شرکت، صنعت و یا ساختمان، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از پرداخت هزینه از طریق درگاههای پرداخت، محصول خود را در کمترین زمان از برق آسا دریافت کنید.

فن زیلابگ 63

فن های محوری جریان هوا را با دبی زیاد ایجاد می کنند ، به این معنی که حجم زیادی جریان هوا ایجاد می کنند.

قیمت فن کندانسور زیلابگ

طول عمر این فن زیاد بوده و قابل نگهداری و تعمیرات با هزینه ی کم است. سرعت این دستگاه 2000 دور در دقیقه بوده و رنج هوادهی آن 140 مترمکعب بر ساعت است.

فن چیلر زیلابگ المان

محصولی که در این قسمت می خواهیم به شما معرفی کنیم هواکش سیرکوله کانالی زیلابگ مدل FTP 4E-500 است که دارای قطر پروانه 500 میلی متری بوده و رنج هوادهی آن نیز 6420 متر مکعب بر ساعت است.

موارد زیر ویژگیهایی هستند که باید به هنگام خرید و انتخاب هواکش اکسیال به آنها توجه نمود. به دلیل اینکه همه فن های آکسیال میتوانند کاهش فشار خارجی زیر 100 تا 150 پاسکال را تامین کنند، بنابراین هیچ کدام از این فنها را نمیتوان بر روی کانال هوا نصب نمود.

فن رادیال زیلابگ

روزانه آگهیهای جدید مطابق با این جستجو به شما پیام رسانی میشود. موتور فن های سری FTP از (نوع فن با روتور بیرونی) بوده، که این موتورها دارای خصوصیاتی از قبیل راندمان بالا، ساختار فشرده و نصب راحت هستند.

موتور: موتور فن های سری FTP از نوع “فن با روتور بیرونی” بوده، که این موتورها دارای خصوصیاتی از قبیل راندمان بالا، ساختار فشرده و نصب راحت هستند.

فن مکنده زیلابگ

با نصب هواکش بین کانالی سری سیرکوله در محیط گلخانه یا مرغداری خود می توانید به راحتی بوهای نامطبوع موجود در محیط و عوامل ناخوشایند دیگری را به راحتی از بین ببرید.

فن زیلابگ ، نرم افزار انتخاب طرفداران از ZIEHL-ABEGG ، به شما امکان می دهد فن محوری یا گریز از مرکز مناسب را برای نیازهای خود به سرعت و به راحتی شناسایی کنید.

از ویژگی های فن سانتریفیوژ زیلابگ عملکرد مناسب ، صدای کم و راندمان بالای آن می باشد. فن سردخانه ای زیلابگ مدل 6D-800S دارای نشان ملی استاندارد و نشان CE اروپا می باشد.

فروشگاه اینترنتی پرشین فن با بیش از یک دهه تجربه حرفه ای در حوزه فروش و مشاوره تجهیزات هواکش ، سرمایش و گرمایش به عنوان نمایندگی رسمی برند های دمنده، زیلابگ و انرژی در خدمت شما عزیزان است.

شکل زیر مرحله ای از مونتاژ و عبور لوله های مسی از درون بافل های سفید رنگ را نشان می دهد.

بارزترین ویژگی روش عمودی انجام عمل اکسیژن گیری خودکار به واسطه فن های سیرکوله و بیرون رفتن گازهای آلوده از دمپرهای سقفی دستگاه می باشد.

هر محصول در FANselect براساس داده های عملکردی از مرکز فناوری ZIEHL-ABEGG InVent ساخته شده است که به عنوان دقیق ترین داده های اندازه گیری در بخش سیستم تهویه شناخته شده است.

در مثالی دیگر چنانچه این چیلر بخواهد در یک کاربرد صنعتی (مثلا فرآیندهای تزریق پلاستیک) استفاده شود چون محیط صنعتی است بنابرین صدای دستگاه اهمیت کمتری پیدا می کند.

که از بازگشت هوا از مخزن ذخیره به کمپرسور جلوگیری می کند ازطرفی سرسپراتور محل قرار گیری فیلتر سپراتور نیز است که بصورت کاتریجی روی این قطعه نصب میشود.

در کندانسور تعداد یک تا 10 فن به کار می رود که قطر مناسب آن ها بین 35 تا 50 سانتی متر می باشد.

گروه صنعتی الوند در سال ۱۳۶۳ کار خود را با هدف تولید قطعات ماشینآلات نساجی آغاز کرد. این فن عملکردی شبیه به کمپرسور دارد یعنی قادر است فشار هوای عبوری از خود را افزایش دهد. This was created with the help of GSA C᠎on te᠎nt​ G᠎enerator Demover​sion!

تمام فن های محوری ZIEHL-ABEGG برای پاسخگویی به بالاترین نیازها تولید شده اند. برای اطلاع از قیمت و خرید هواکش صنعتی محوری مدل ECI-VEMبا کارشناسان آذر فن تماس حاصل فرمایید.

همچنین با خرید در دوران جشنواره تخفیف های نو بهار می توانید علاوه بر تخفیف ویژه از 18 ماه گارانتی محصول نیز برخوردار شوید.

با پروانه جلوزن با تیغه هایی که به فن استحکام و عملکرد فن کندانسور زیلابگ بالایی می دهند، است. در هر دو صورت قیمت چیلر ۳۰ تن به خاطر اضافه شدن تجهیزات خاص افزایش می یابد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.