رفع تجاوز به 596 هکتار از اراضی ملی در تعطیلات نوروزی

[ad_1]

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی کشور گفت: با تلاش همکاران یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن در ایام نوروز 596 هکتار از اراضی ملی، عمومی و منابع طبیعی جنگل زدایی شد.

به گزارش ایسنا، سردار مهدی معصوم بیگی اظهار داشت: یاد و خاطره شهدا و مدافعان امنیت را گرامی می داریم و به روح بلند و ملکوتی امام خمینی رحمت و درود می فرستیم و برای رهبر فرزانه و فرزانه انقلاب اسلامی آرزوی سلامتی و طول عمر داریم. خامنه ای عزیز «مقام معظم رهبری».

وی با بیان اینکه هر ساله با نزدیک شدن به ایام پایانی سال و ایام نوروز، پدیده شوم زمین خواری افزایش می یابد، افزود: در این راستا پلیس پیشگیری و یگان حفاظت سازمان امور اراضی و اراضی کشور با رصد و رصد اقدام کردند. کنترل، رصد، ردیابی و هم افزایی اطلاعات در میان سایر یگان های حفاظتی، کشور آمادگی خود را در بالاترین سطح افزایش داده و با حمایت قانون با متخلفان برخورد قاطع خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه اراضی ملی و منابع طبیعی موهبت الهی و سرمایه ملی و متعلق به همه مردم است، ادامه داد: همزمان با آغاز طرح نوروزی ظرف 12 روز از تهاجم به 596 هکتار اراضی، تهاجم و تصرف رفع شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار معصوم بیگی گفت: تعرض به منافع عمومی و سرمایه های ملی خط قرمز پلیس است، بنابراین برای حفظ این سرمایه ها بیش از 35 هزار گشت 24 ساعته انجام شد که طی آن 337 نفر مورد تجاوز قرار گرفتند.” فرد سودجو دستگیر و 1306 قلم اقلام ممنوعه کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی کشور با تاکید بر لزوم همکاری مردم و مسئولان با پلیس در راستای ارتقای نظم و امنیت عمومی افزود: تا پایان تعطیلات نوروزی آماده خدمت رسانی به مردم هستند و امیدواریم که که این خدمات بی منت مورد رضایت خداوند متعال، شهروندان گرامی و توشه ای معنوی برای شما و خانواده های صبورتان خواهد بود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.