رفع ممنوعیت تردد خودروهای شخصی در مناطق کمربند سبز جنوب مشهد

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از لغو ممنوعیت تردد خودروهای شخصی در مناطق کمربند سبز جنوبی در روزهای 14 و 15 فروردین ماه به منظور فراهم کردن شرایط مناسب برای گذراندن اوقات فراغت شهروندان در دل طبیعت خبر داد. . .

علی نجفی بیان کرد: با هماهنگی انجام شده خودروهای شخصی در روزهای 15 و 16 فروردین از ساعت 19 تا 16 وارد کمربند سبز جنوبی خواهند شد و شهروندان عزیز می توانند از این مناطق دیدنی به عنوان یکی از مقاصد تفریحی خود استفاده کنند. طبیعت این روزها

وی افزود: از شهروندان گرامی درخواست می شود در صورت حضور در این مناطق مراقب مواردی مانند حرکت با سرعت مطمئنه، پرهیز از گذاشتن زباله در دل طبیعت، حفاظت از درختان موجود در برابر شکستن شاخه ها و آتش سوزی باشند.

نجفی تصریح کرد: با توجه به گستردگی مناطق کمربند سبز جنوبی و برای حفظ ایمنی کوهنوردان و دوچرخه سواران، مقرر شد تمامی خودروهای ورودی به این مناطق ساعت 18 از کمربند سبز جنوبی خارج شوند.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد، وی تاکید کرد: شهروندان عزیز می توانند از انتهای لادن 48 وارد این مناطق سرسبز و زیبا شوند و از حضور در دل طبیعت در روزهای پایانی سال لذت ببرند. تعطیلات نوروز.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.