زمان اعلام نتایج قرعه‌کشی سامانه یکپارچه فروش خودرو تغییر کرد!

 قرعه‌کشی سامانه یکپارچه فروش خودرو,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

نتایج قرعه‌کشیِ سامانه فروش یکپارچه، فردا (۱۱ خرداد) اعلام می‌شود. 

به گزارش شهرآرانیوز،در حالی که قرار بود امروز نتایج قرعه‌کشی در سامانه قرار بگیرد، حسن زاده قشمی رئیس مرکز ارتباطات این وزارتخانه عنوان کرده که هنوز در مرحله استعلامات از ثبت احوال هستند و انشالله نتایج فردا (۱۱ خرداد) اعلام خواهد شد.

 

اعلام اسامی برندگان قرعه کشی خودرو به فردا موکول شد

برخلاف اعلام وزارت صنعت اعلام اسامی منتخبان طرح سامانه فروش یکپارچه خوردو به ۱۱ خردادماه موکول شد.

 

براساس اعلام وزارت صنعت قرار بود امروز راس ساعت ۹ صبح اسامی منتخبان اولین شرکت کننده در اولین سامانه فروش یک پارچه خودرو اعلام شود. اما بنابر اعلام مدیر روابط عمومی وزارت صنعت به دلیل زمان بر بودن استعلام اطلاعات متقاضیان خرید خوردو و احراز هویت ان‌ها اعلام اسامی به فردا چهارشنبه ۱۱ خرداد ماه موکول شده است.

 

وی با بیان اینکه در این طرح ۱۷۶ هزار و ۹۱۱ دستگاه خودرو در قالب ۱۱۵ طرح فروش در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد گفت: استعلام اطلاعات و احراز هویت ثبت نام کنندگان زمان بر شده است در کنار این موضوع استعلام ۲۹۷ هزار ثبت نامی جوانی جمعیت نیز از طریق سازمان ثبت احوال اضافه شده است. در تلاشیم طی ۲۴ ساعت اینده اسامی را در سامانه منتشر کنیم.

 

براساس اعلام وزارت صنعت عرضه خودرو در سامانه عرضه یکپارچه تخصیص خودرو از تاریخ ۲۷ اردیبهشت تا ۳ خرداد آغاز شد و متقاضیان خرید خودرو تحت نظارت سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اقدام به پیش ثبت نام نمودند.

 

در این سامانه چهار میلیون و ۱۵۷ هزار و سیصد و پنجاه و دو نفر متقاضی خرید خودرو ثبت‌نام کردند که از این تعداد سه میلیون و ۸۷۸ هزار و سیصد و یک نفر در طرح عادی و ۲۹۷ هزار و ۵۱ نفر نیز در طرح حمایت از خانواده و جوانی ثبت‌نام کردند.

 

مجموع ظرفیت در نظر گرفته‌شده در خودرو‌های عرضه‌شده توسط خودروسازان در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو برای این دوره ۱۷۶ هزار و ۹۱۱ دستگاه بود که در قالب ۱۱۵ طرح فروش متنوع شامل فروش فوری، فروش فوق‌العاده، طرح جوانی جمعیت، فروش‌های کمتر از یک سال و مشارکت در تولید ارائه شد که بنا اعلام وزارت صنعت پس از استعلام اطلاعات اسامی متقاضیان فرداچهارشنبه ۱۱ خردادماه در سامانه درج خواهدشد.

 

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.