ساماندهی بیش از 6200 نفر از کارکنان شهرداری های کشور در سال 1400

[ad_1]

ساماندهی بیش از 6200 نفر از کارکنان شهرداری های کشور در سال 1400

معاون وزیر کشور و عمران شهری و دهیاری ها و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با اشاره به تلاش این سازمان برای ساماندهی نیروی انسانی شهرداری ها، ساماندهی بیش از 6200 نفر از کارکنان شهرداری های کشور به استثناء شهرداری تهران در سال 1400 گزارش داد.

به گزارش ایسنا، مهدی جمالی نژاد برای صدور پروانه 5 هزار و 261 کارگر قراردادی در شهرداری های 28 استان و کلانشهرهای اصفهان، مشهد، تبریز، شیراز، قم و کرمانشاه از جمله افراد واجد شرایطی هستند که به صورت غیرمستقیم در شهرداری ها در حوزه ستادی، نواحی و مناطق به کار گرفته می شوند. وابستگان شاخص های تعیین شده به ترتیب شامل معدل، سوابق خدمت و مصاحبه کتبی، امتیاز بالاتر و احراز سهمیه های اختصاص یافته توسط سازمان اداری و کار کشور می باشد.

وی با بیان اینکه صدور این مجوزها در سال جاری نیز در دستور کار سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور قرار دارد، ابراز امیدواری کرد: با تسریع در ارسال اطلاعات مورد نیاز شهرداری ها و استان ها، روند تامین نیروی انسانی فراهم شود. به صورت تخصصی در مشاغل مورد نیاز شهرداری ها موجود است. تسریع کنید.

جمالی نژاد در ادامه گفت: در اجرای ماده 6 آیین نامه اجرایی قانون نحوه تعدیل نیروی کار و احترام به سرمایه انسانی و همچنین ایجاد ثبات و امنیت شغلی، افزایش انگیزه خدمتی کارکنان قراردادی شهرداری ها و سازمان های تابعه تغییر وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی واجد شرایط از شهرستان های کشور شامل بیش از 940 نفر در شهرستان های آذربایجان شرقی، اردبیل، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، زنجان، سیستان و بلوچستان، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، هرمزگان استان های یزد و کلانشهرهای مشهد و شیراز به طور رسمی مورد آزمایش قرار گرفتند.

وی تاکید کرد: تبدیل وضعیت استخدامی عوامل قراردادی شهرداری ها به کارآموز در صورت داشتن شرایط لازم ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.