سیاست دولت حمایت از بخش خصوصی در ورزش است

[ad_1]

ایسنا/ لرستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان سیاست دولت سیزدهم را حمایت از بخش خصوصی و مشارکت اجتماعی در ورزش دانست و گفت: استعدادهای ورزشی استان بی بدیل است اما زیرساخت های آن ناقص است.

بهرام ستاری دستنایی امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با بیان اینکه خدمت به جامعه ورزش و تلاش در این راستا از دو بعد قابل بررسی است، گفت: به فرموده پیامبر اسلام (ص) ) عقل سالم در بدن سالم است و وقتی ذهن سالم باشد قطعاً تصمیمات معقولی خواهد گرفت.

ستاری دستیابی به جابجایی نخبگان را امری طبیعی برای تغییر عنوان کرد و افزود: این تغییر بستگی به نوع اقدامات دارد و هر گاه از توانمندی ها برای رسیدن به اهداف استفاده شود، قطعا تغییر صورت خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: برخی نکات اگر بیان شود منکر خدمات و زحمات دوستان نیست اما در بررسی سرانه ورزشی در کشور که 75 سانتی متر است در لرستان در صورت تکمیل بیش از 53 پروژه نیمه تمام سرانه به 60 سانتی متر می رسد، افزود: این بدان معناست که مدیر جدید باید برای جبران این کمبود تلاش کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با بیان اینکه ورزش و جوانان لرستان نیازمند تحول است، گفت: کشتی، فوتبال، رزمی، بانوان و… فضا و نگران یک ورزش ساده نباشید.

ستاری دستنایی با بیان اینکه در نزدیک شدن به زیرساخت ها عقب هستیم، گفت: استعدادهای ورزشی در لرستان بسیار عالی است اما زیرساخت ها وجود ندارد و یا ناقص است که این امر مستلزم فعالیت و کوشش بیشتر مدیران ورزشی است.

وی گفت: برخی از این پروژه ها یک چرخش هستند و برخی نیاز به اعتبار و اعتبار دارند که باید تسریع شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گذری لرستان نیز با پیگیری سیاست های دولت گفت: دولت سیزدهم به عنوان محوری ترین حرکت در خدمت رسانی به مردم نیازهای اساسی از جمله ورزش و جوانان را در اولویت قرار داد.

وی با اشاره به اینکه سیاست دولت مبتنی بر سیاست جهادی و انقلابی است، تصریح کرد: مدیری می خواهد که مسئولیت پذیر و حل کننده مشکل باشد نه مسئولیت اداری و زمان کاری، بلکه مسئولیت قاطع در حل مشکل به گونه ای که رضایت مردم را جلب کند. .

ستاری سیاست دولت سیزدهم را حمایت از بخش خصوصی و مشارکت اجتماعی در ورزش دانست و گفت: ورزشکاران و ورزش دوستان باید بدانند که در راستای توان دولت در عرصه اجرایی نیازمند حمایت همه جانبه بخش خصوصی و ورودی جدی هستیم. در این مقوله انتظار تغییر در زمینه های مختلف را نداشته باشید و مدیر جدید باید برای جلب این مشارکت تلاش کند.

وی با اشاره به اهمیت برنامه های بلندمدت نباید مانع اجرای برنامه های کوتاه مدت و معکوس شود، گفت: استاندار لرستان از مدیران برنامه های یکساله، دو ساله و چهار ساله خواست موافقت کنند.

این معاون سیاسی گفت: فرصت خدمت مانند ابر بهاری است و به سرعت پیش می رود اما نکته بارز این ابر بارش های فراوان آن است.

وی خاطرنشان کرد: در بیانی از مقام معظم رهبری فرموده اند که مسئول در دو جا مسئول است یکی در مقابل مردم و دیگری در عالم خدا و اگر این سرفصل باشد قطعا از بسیاری از عیوب کاسته می شود. و قدر این فرصت را بدانیم.

در این مراسم از زحمات حشمت الله امان الهی تقدیر و سید آرش قیاسیان به سمت سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان منصوب شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.