فروش 4 میلیاردی صنایع دستی در نمایشگاه نوروزی صنایع دستی و سوغات شاهرود

[ad_1]

ایسنا/ سمنان دبیر تیم اجرایی خدمات سفر شهرستان شاهرود از فروش چهار میلیارد ریال صنایع دستی این شهرستان در نمایشگاه نوروزی صنایع دستی و سوغات شاهرود خبر داد.

حمیدرضا حسنی روز چهارشنبه 10 فروردین 1401 اظهار داشت: هنرمندان صنایع دستی از 27 اسفند 1400 تاکنون موفق به فروش بیش از چهار میلیارد ریال صنایع دستی شاهرود در نمایشگاه صنایع دستی نوروزی این شهرستان شده اند.

دبیر تیم اجرایی خدمات سفر شهرستان شاهرود افزود: در این مدت بیش از 40 هزار نفر از نمایشگاه صنایع دستی و سوغات نوروزگاه و شهرستان شاهرود بازدید کردند.

حسنی ادامه داد: نمایشگاه صنایع دستی نوروزگاه و میدان الغدیر در ورودی شهر شاهرود با 35 غرفه با همکاری ارگان های مختلف و با هدف ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی و عرضه صنایع دستی و سوغات فاخر شهرستان در اختیار هنرمندان قرار گرفت. .

وی افزود: برپایی سیاه چادر عشایری و همچنین عرضه غذا و نان محلی و اجرای آیین ها و موسیقی محلی بر جذابیت این نمایشگاه افزود.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود گفت: ایجاد پایگاه اطلاع رسانی با حضور راهنمایان مجرب گردشگری و همچنین ارائه نقشه، بروشور و کروکی از جاذبه های طبیعی و آثار تاریخی به همراه شهرداری. خدمات، اورژانس، هلال احمر از دیگر خدمات ارائه شده به مسافران و شهروندان در این نمایشگاه است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.