لیبل حرارتی فعیب

لوازم بارکد، RFID لیبل حرارتی و کارت با کیفیت، قابل اعتماد برای برآورده کردن نیازهای برنامه شما

لوازم بارکد، RFID و کارت Zebra با دقت انتخاب شده اند تا کیفیت چاپ، دوام و عملکرد خواندن بالا و همچنین کاهش فرسودگی چاپگر را تضمین کنند.

 

از کاهش نمونه‌های برچسب‌های ناخوانا یا گمشده، تماس‌های سرویس فناوری اطلاعات و خرابی زودرس هد چاپ بهره ببرید. عرضه گسترده بارکد از پیش آزمایش شده Zebra به این معنی است که ما تقریباً برای هر برنامه ای راه حلی داریم.

 

دانش، مشارکت های صنعتی Zebra و قابلیت های تولید RFID آن، ارائه راه حلی برای به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه شما را ممکن می سازد.

 

تصاویر و بارکدهای با کیفیت بالا را با ترکیب کارت‌های پلاستیکی Zebra و روبان‌های True Colors® ما تجربه کنید. برای مبارزه با جعل، تغییر و تکثیر کارت، ویژگی‌های امنیتی آشکار، پنهان یا پزشکی قانونی را از میان پیشنهادات ما انتخاب کنید.

 

عملکردی که می توانید روی آن تکیه کنید

ما چاپگرهای حرارتی و کارتی را طراحی می کنیم، بنابراین آنها را از داخل و خارج می شناسیم. تیم تحقیق و توسعه لوازم ما به شدت تمام ترکیبات مواد و روبان را آزمایش می کند تا از کیفیت و دوام چاپ بالا و حداکثر عمر هد چاپ اطمینان حاصل کند. اینله های با مارک زبرا عملکرد خواندن پیشرو در صنعت را ارائه می دهند.

 

کیفیت پایدار

با Zebra، بدون نیاز به تنظیم تنظیمات چاپگر برای دستیابی به خروجی با کیفیت، عملکرد ثابت و قابل اعتمادی را از سفارش به سفارش دیگر تجربه می‌کنید. ما دارای گواهینامه ISO 9001 هستیم و از فرآیندهای ثابت و مستند در طول آزمایش و فرآیند بازرسی 23 نقطه ای در طول تولید استفاده می کنیم.

 

راه حلی برای اکثر برنامه ها

بیش از 300 ترکیب مواد بارکد و روبان – از ابتدایی ترین تا مواردی که در برابر چالش برانگیزترین محیط ها و سطوح مقاومت می کنند. لوازم کارت ما از ابتدایی ترین الزامات تا امنیت بالا را برآورده می کند – از مدارس و رویدادها گرفته تا کارت های هدیه گرفته تا دولت و موسسات مالی. Zebra اینله های RFID پیشرو در صنعت را ارائه می دهد، با برندهای برتر اینله و برچسب آی سی و تولید RFID در دو قاره همکاری دارد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.