لیبل خام الکسا

 چاپ مچ بند

مچ بند هنگام مراجعه لیبل خام به بیمارستان، شرکت در کنسرت یا رویداد شرکت یا رفتن به یک پارک آبی رایج است. آنها افراد را شناسایی می کنند و امنیت را افزایش می دهند. وقتی شرکت‌ها به مچ‌بند نیاز دارند، مچ‌بندهای از پیش ساخته‌شده‌ای را خریداری می‌کنند که استاندارد هستند و سفارشی نیستند. در موارد دیگر، شرکت ها چاپگرهای مچ بند را خریداری می کنند. اگر شرکت شما قبلاً چاپگر لیبل حرارتی دارد، لازم نیست همه اینها را انجام دهید. چاپگر لیبل حرارتی شما می تواند چاپ مچ بند را به همان روشی که لیبل ها را انجام می دهد انجام دهد. فقط با تغییر رسانه و تنظیم تنظیمات طراحی خود می توانید مچ بندهای منحصر به فرد و قابل تنظیم بسازید.

روند آینده، رویداد آینده، روندی که در آینده پیش خواهد رفت

از آنجایی که کسب‌وکارها همچنان با فشارهای داخلی و خارجی برای افزایش کارایی و کاهش هزینه‌ها مواجه هستند، به دنبال راه‌هایی برای دستیابی به این دو هدف هستند. چاپگرهای لیبل حرارتی مزایای زیادی را برای صرفه جویی در هزینه، صرفه جویی در زمان و افزایش کارایی به شرکت ها ارائه می دهند و آنها را گزینه ای عالی برای شرکت ها می کند. خرده فروشان بیشتری فراتر از چاپگرهای معمولی به سمت چاپگرهای حرارتی بسیار قابل اعتماد و کارآمد حرکت می کنند. اگرچه هزینه اولیه خرید چاپگر حرارتی برای بسیاری از شرکت‌ها چالش برانگیز است، اما مزایای بلندمدت آن به اندازه یک تصویر چاپ شده با حرارت واضح است.

 

AZLabels شرکتی است که به فروشندگان کمک می کند لیبل ها را به طور موثر چاپ کنند. قبل از تأسیس AZLabels، شرکت‌هایی که می‌خواستند از چاپگرهای حرارتی برای چاپ برچسب‌ها استفاده کنند – چه برچسب‌های حمل‌ونقل و چه برچسب‌های جعبه – زمان زیادی را صرف تبدیل برچسب‌ها به فرمت‌های سازگار با چاپگر حرارتی می‌کردند. AZLabels به شرکت‌ها امکان می‌دهد برچسب‌ها را مستقیماً روی چاپگرهای حرارتی خود چاپ کنند و در نتیجه در زمان صرفه‌جویی کنند.

 

لیبل های حرارتی را مستقیماً از فروشنده مرکزی چاپ کنید

هزاران فروشنده آمازون به AZLabels برای چاپ ده ها هزار برچسب هر روز اعتماد دارند.

 

بیشتر بدانید

ایجاد کسب و کار آمازون؟

ناب و متوسط ​​عمل کنید. همه نکات ما را برای راه اندازی یک تجارت کارآمد و با رشد بالا دریافت کنید.

 

آدرس ایمیل خود را وارد کنید

برای من نکات بفرست

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.