لیبل خام باغقبغ

 

 

برچسب زنی نیمه اتوماتیک قوطی

مفهوم اولیه لیبل خام دستگاه لیبلینگ نیمه اتوماتیک برای لیبل زدن دور تا دور:

با سیستم برچسب زنی سری مدل TNC-DS، محصولات استوانه ای مانند شیشه های عسل بر روی دور آن برچسب زده می شود. برای انجام این کار، محصول به صورت دستی در ایستگاه تراش محصول قرار می گیرد. فرآیند برچسب زدن با فشار دادن کلید پا یا کنترل 2 دستی که به صورت اختیاری در دسترس است آغاز می شود. محصول به صورت چرخشی تنظیم می شود و برچسب دقیقاً در اطراف محیط برچسب اعمال می شود. به‌طور پیش‌فرض، این مدل با عرض رول‌های مختلف (100 تا 300 میلی‌متر) و توزیع‌کننده‌های برچسب مختلف (60 تا 250 میلی‌متر) یا سیستم‌های چاپ و توزیع در دسترس است. به صورت اختیاری، برچسب ها را می توان با استفاده از درز جوش یا سایر ویژگی های محصول تراز کرد.

 

را

 

اگر برچسب های جلو و عقب روی رول برچسب وجود داشته باشد، سیستم می تواند چندین برچسب را نیز در اطراف محیط قرار دهد. در اینجا فاصله بین برچسب ها با یکدیگر قابل تنظیم در قالب سیستم است.

 

 

بسته به پرسنل عملیاتی، عملکرد این مدل محدوده 10 تا 15 محصول در دقیقه است.

 

را

 

برای دسته‌های بزرگ یا محصولات پرمصرف، راه‌حل‌های برچسب‌گذاری کاملاً خودکار را توصیه می‌کنیم. دستگاه لیبلینگ VRM ما یک سیستم کاملا اتوماتیک برای برچسب زدن محصولات گرد و مربعی مانند قوطی، لیوان، ویال و موارد دیگر است.

 

جزئیات بیشتر در مورد دستگاه لیبلینگ

تنظیم بدون ابزار کوتاه ترین زمان تعویض را هنگام تغییر دسته ها و محصولات فعال می کند. فرآیندهای کاربردی مختلف بهترین نتیجه ممکن را برای برچسب زدن روی محصولات شما تضمین می کند. برنامه های افزودنی برای اعمال برچسب مهر و موم به محصولات شما (به عنوان مثال به شکل U یا L) برای همه دستگاه های برچسب زنی ما موجود است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.