لیبل گلاسه شوش

مزاياي برچسب لیبل گلاسه انتقال حرارتي سفارشي PrePrintables با Avery Industrial

آيا از قبل يک چاپگر انتقال حرارتي تک رنگ داريد؟ برچسب‌هاي صنعتي و GHS تام رنگي سفارشي خویش را با برچسب‌هاي انتقال حرارتي از پيش چاپ شده سفارشي و نرم‌افزار آنلاين ايجاد کنيد که اين فعالیت را آسان مي‌کند.

 

 

شما پوسته برچسب را به شکل تام رنگي سفارشي مي کنيد. ما‌درها آن را روي رول هاي برچسب انتقال حرارتي 3 اينچي چاپ مي کنيم و برچسب هاي از پيش چاپ شده را مستقيماً به مرکز يا محل فعالیت شما تحويل مي دهيم. داده ها متغير اضافي را مالامال مي کنيد و در ادامه شکل نياز با به کارگیری از چاپگر انتقال حرارتي خویش چاپ مي کنيد.

 

 

فرآيند خویش را براي طراحي برچسب هاي انتقال حرارتي سفارشي GHS بی آلایش کنيد و در ادامه هزينه چاپگرها و روبان هاي گران قيمت انتقال حرارتي دو رنگ صرفه جويي کنيد. برچسب‌هاي PrePrintables GHS به شما قابلیت مي‌دهند برچسب‌هاي انتقال حرارتي سفارشي را از دو نقطه آغاز ايجاد کنيد.

 

 

الماس هاي قرمز رنگ خالي را روي برچسب هاي از پيش چاپ شده خویش بیشتر کنيد. داده ها شيميايي را صرفا در ادامه شکل نياز با رنگ مشکي مالامال کرده و چاپ کنيد.

پيکتوگرام‌ها و داده ها شيميايي يا داده ها ديگر را بیشتر کنيد و قسمت‌هاي خالي روي برچسب‌هاي از پيش چاپ شده خویش را براي اعداد، تاريخ‌ها، بارکدها و ساير داده ها متغير، خالي بگذاريد.

با ابزار آنلاين GHS Wizard® به راحتي داده ها GHS را از هر نقطه آغاز مالامال کنيد. به سادگي اسم شيميايي يا شماره CAS را وارد کنيد و جادوگر GHS کلمه ها سيگنال، بيانيه‌هاي خطر، اظهارات احتياطي و پيکتوگرام‌ها را براي شما مالامال مي‌کند.

 

 

خدمات چاپ تخصصي ما‌درها براي برچسب هاي انتقال حرارتي سفارشي به شما اين قابلیت را مي دهد که از الگوهاي طراحي فن اي، ويژگي هاي تکميل مداد GHS به کارگیری کنيد و در دست گرفتن تام برچسب هاي ايمني شيميايي خویش را در ادامه هر سطح از خط مش نگهداری کنيد.

 

 

همه سفارشات PrePrintables شامل شواهدي براي تأييد شما هستند. برچسب‌ها در ادامه عرض سه روز کاري پس از تأييد فايل‌هاي ثابت ارسال مي‌شوند. هيچ قابل انعطاف افزاري براي کارگزاشتن وجود ندارد. الگوي ليبل چاپ نهايي شما به شکل آنلاين هست که در ادامه آن مي توانيد داده ها شيميايي يا شماره و تاريخ لات را در ادامه شکل نياز بیشتر کنيد.

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.