محراب: آلومینیوم به ثمر نشست

[ad_1]

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک می گوید تیمش با تلاش خود توانست به مرحله بعدی جام حذفی صعود کند.

به گزارش ایسنا، حمید محرابی، مدیرعامل آلومینیوم اراک پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش مقابل پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار کرد: تلاش کادر فنی بازیکنان ما منجر به این پیروزی شد. 7 اتوبوس پشتیبانی تیم برای حمایت از تیم به ورزشگاه آمدند. با تشکر از حضور نماینده محترم اراک. لطف سهامداران ایرالکو نیز باعث این موفقیت شد. خدا را شکر می کنیم و این افتخار در تاریخ استان مرکزی اتفاق افتاده است و این موضوع را به فال نیک می گیریم و امیدواریم این اتفاقات تکرار شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تاریخ برگزاری مجمع برای تعیین تکلیف ریاست فدراسیون فوتبال مشخص شد؟ گفت: من از این مشکل اطلاعی ندارم.

محرابی در پاسخ به این سوال که آیا اعضای مجمع نامه ای برای عزل اعضای شورا امضا کردند؟ او گفت: بیایید در مورد باشگاه آلومینیوم صحبت کنیم. من خودم در آن فضاها نمی گنجم.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم در خصوص حضور نماینده اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: قدردانی کردند و از حضور گرم قدردانی می کنم. از همه اعضای باشگاه و کادر مربیگری تشکر می کنم. بازیکنان غیور ما واقعا تلاش کردند تا ما را به دور بعدی جام حذفی برسانند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.