مدیران باید برنامه‌های بازده زمانی را برای تحقق شعار سال تدوین کنند

[ad_1]

ایسنا/ لرستان استاندار لرستان گفت: مسئولان و مدیران استان با برنامه ریزی منسجم باید برنامه های سالانه خود را در قالب تحقق فرامین مقام معظم رهبری در کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت تدوین کنند.

فرهاد زیویار در دیدار با استانداران و مدیران دستگاه های اجرایی لرستان با اشاره به شعار سال و تاکید بر تعیین سال 1401 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال تولید دانش و اشتغال زایی از کارکنان و مدیران استان خواست. برنامه ریزی سالانه خود را در تدوین چارچوبی برای اجرای فرامین مقام معظم رهبری در کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت.

استاندار لرستان تصریح کرد: همانطور که در زمینه های مختلف علمی و پژوهشی مهارت های زیادی کسب کرده ایم، با تکیه بر توانمندی های داخلی و توجه به علم و تولید دانش، قطعا در زمینه های اقتصادی و اشتغالزایی با دانش بنیان رویکرد، ما می‌توانیم بر توانایی‌های داخلی تکیه کنیم.» به قله های موفقیت برسید.

زیویار با تاکید بر لزوم جهاد در تبیین آن، آن را یکی دیگر از وظایف مهم رهبرانقلاب دانست و افزود: امروز لازم است همه ما با هرگونه انحراف و انحراف در گفتمان و ارزش های انقلاب اسلامی مواجه شویم. در این زمینه با احساس مسئولیت بیشتر در این زمینه.” بیا کار کنیم.

این همایش اولین جلسه اعضای هیات مدیره استانی در سال جدید و با هدف استفاده بهتر از زمان و صرفه جویی در وقت مدیران و بازدیدهای منظم برگزار شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.