مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید اقتصاد و دارایی قم انجام شد

[ad_1]

ایسنا/ قم مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی قم با حضور معاون توسعه، مدیریت و منابع وزارت اقتصاد، معاون استاندار قم، مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی قم برگزار شد. اقتصاد در قم و …

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی قم با حضور معاون توسعه، مدیریت و منابع وزارت اقتصاد، معاون استاندار قم، مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی قم برگزار شد. اقتصاد در قم و سایر مدیران استانی.

ذبیح الله سلمانی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد و دارایی در این مراسم گفت: تدوین برنامه راهبردی وزارت اقتصاد و دارایی برای سال 1401 در دستور کار قرار گرفته و به زودی نهایی می شود.

سید مهدی قریشی معاون توسعه مدیریت و منابع استان قم بر حذف نگاه های جزیره ای در بین دستگاه های اجرایی تاکید کرد و گفت: دولت و حاکمیت یک نظام یکپارچه است و لازم است مدیران نگاه سیستمی و . .

حجت الاسلام سعید فراهانی فرد مشاور وزیر اقتصاد در استان قم ادامه داد: در حال حاضر بیش از 100 دانشجوی دکتری اقتصاد اسلامی در استان قم وجود دارد که از ظرفیت علمی آنها در سطح ملی و استانی قابل استفاده است و می توان تصمیم گیری های اقتصادی انجام داد. به طور کامل.” باید بر اساس دیدگاه دینی و اسلامی انجام شود.

عادل علیپور مدیرکل سابق اقتصاد و دارایی استان قم نیز به تشریح عملکرد و اقدامات این اداره کل در 5 سال اخیر پرداخت.

مهدی فراهانی مدیرکل جدید اقتصاد و دارایی قم در پایان در خصوص تولید و فروش املاک مازاد و اسناد تک برگی اظهار داشت: یکی از اولویت های این اداره کل طی سال جاری خواهد بود.

گفتنی است در این مراسم مهدی فراهانی به عنوان مدیرکل جدید اقتصاد و دارایی استان قم معرفی شد. عادل علیپور از شهریور 95 به عنوان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان قم فعالیت می کند و اخیراً به عنوان مدیرکل منابع انسانی و رفاه سازمان امور مالی منصوب شده است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.