مردم سالاری دینی ضامن جمهوریت و اسلام نظام است

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی رئیس جمهور گفت: آنچه ضمانت جمهوریت و اسلام نظام است مردم سالاری دینی است که بزرگترین نعمت خداوند بر این کشور است. باید با شناخت این نعمت شکرگزار این نعمت بود.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی عصر امروز در جلسه شورای حکومتی خراسان رضوی که در سالن همایش های صداوسیمای خراسان رضوی برگزار شد، اظهار داشت: در سال جدید آنچه که برای همه ما و همه آحاد ملت به ویژه مسئولان اقشار مختلف لازم است باید انجام دهیم. به کارهایی که برای برنامه ریزی برای تغییر چه در زندگی فردی و خانوادگی و چه در زندگی اجتماعی انجام شده است نگاه کنید.

وی افزود: این نیز مستلزم این است که نگاه و رویکرد ما تحول آفرین باشد. بنابراین اولین قدم در این مسیر تکامل شناختی است. درک کامل سناریو و شناخت توانایی ها و فرصت ها و ایجاد تغییر در زندگی با برنامه ریزی.

برای ایجاد این تغییر قطعا نیازمند عزم جدی هستیم و شناخت فرآیندها و تغییر در آن ضروری است. با فرآیندهای فعلی نمی توان تغییر را تضمین کرد، اما باید در این زمینه نیز تغییر ایجاد کرد. برخی از رکودهایی که مورد اعتراض مردم و مدیران است نیاز به بازنگری دارد.

رئیس جمهور ادامه داد: امروز ما برکات زیادی داریم، بزرگترین نعمت بر این کشور، نظام مقدس جمهوری اسلامی است و هیچ نعمتی بالاتر از آن نیست، امام فرمودند حفظ نظام یک واجب است، در واقع حفظ نظام است. در این زمینه باید برنامه ریزی و تلاش کرد، آنچه ضامن جمهوریت و اسلام نظام است مردم سالاری دینی است که بزرگترین نعمت خداوند برای این کشور است و باید قدردان این نعمت بود این نعمت .

در حال تکمیل…

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.