مردم کردستان به برادری و تلاش برای حل مشکلات شهره هستند.

[ad_1]

ایسنا/ کردستان استاندار کردستان گفت: مردم کردستان به برادری و تلاش برای حل مشکل مهربانی و دلسوزی شهره هستند و این میراث ارزشمند و گنجینه معنوی مردم کردستان است.

اسماعیل زارعی کوشا عصر امروز (27 فروردین) در جشن گلریزان اظهار داشت: به فرموده امام مجتبی (ع) نعمت ها تا زمانی که هست مجهول است و وقتی از بین رفت، معلوم است که از مصادیق این حدیث، نعمت آزادی است. آسایش، نیکی کردن با خانواده و با موفقیت است.

وی افزود: معتقدم بسیاری از افراد توانمند مالی در انجام کارهای خیر کوتاهی می کنند و در راه خدا قدمی بر نمی دارند.

استاندار کردستان با تاکید بر اینکه در فرهنگ اسلامی اصالت کیفیت است نه کمیت، گفت: فرهنگ اسلامی به ما می آموزد که اگر نیت، نیت درست باشد و اگر اخلاص در عمل باشد و اگر خداوند رستگار باشد. ; یک قدم کوچک برای خدا بسیار ارزشمند است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از نعمت‌های خداوند بر شما این است که نیازهای مردم را متوجه شما می‌کند و به شما این افتخار را می‌دهد که قائم مقامی خدای متعال باشید تا گرهی از مردم بگشایید.

اسماعیل زارعی کوشا مردم کردستان را مردمی متدین خواند و افزود: مردم کردستان به آزادی دینی معروف هستند و اسلام را کاملا به میل خود انتخاب کرده اند.

وی ادامه داد: مردم کردستان به برادری و تلاش برای حل مشکل مهربانی، مهربانی و دلسوزی شهره هستند و این میراث ارزشمند و گنجینه معنوی مردم کردستان است.

استاندار کردستان در پایان یادآور شد: امیدواریم با تلاش مدیران، مسئولان و مردم شریف کردستان هیچ زندانی محکوم به جرائم مالی و غیرعمد در استان وجود نداشته باشد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.