من به توهین حساس نیستم و ناامید نیستم

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی امام جمعه مشهد در تجمع اعتراضی که در حمایت از ایشان برگزار شد، گفت: آسیب پذیری نظام اسلامی به افسانه و آرزوی دشمن تبدیل شده است و در این برهه استکبار جهانی چشمان خود را برای یافتن بهانه ای برای حمله باز کرده است. بدنه درونی جریان انقلابی». . بنابراین من هرگز از روابط نامشروع و توهین هایی که گاهی به آن ها می شود دلسرد نمی شوم و نسبت به آن حساس نیستم.

ظهر امروز جمعی از اقشار مختلف مردم و جوانان انقلابی در حاشیه جلسه تفسیر سوره مبارکه نور آیت الله سید احمد علم الهدی که طبق روال روزانه در دفتر نماینده ولی فقیه برگزار شد. رهبر انقلاب در استان خراسان رضوی با سردادن شعارهایی در حمایت از امام جمعه مشهد، بیان برخی مطالب عمدی و ناشایست علیه ایشان در روزهای اخیر را محکوم کردند.

در این تجمع اعتراضی چند تن از جوانان مشهدی در گفتگوی مستقیم با نماینده ولی فقیه با بیان اینکه هجمه به قدرت و ثروت در رسانه ها به سمتی است که در نهایت جریان ناب فکری انقلاب اسلامی را از بین ببرد، تاکید کردند: جوانان و همه آحاد مردم شهرهای مختلف استان موظفند بینش انقلابی خود را حفظ کنند و حمایت از نماینده ولی فقیه و حمایت از ولی فقیه را ضروری می دانند.

آیت الله سید احمد علم الهدی در ابتدای سخنان خود و در پاسخ به شعار جمعیت در حمایت از ایشان گفت: با وجود اینکه از محبت شما تشکر می کنم، اما قبل از هر بحثی باید بگویم که هرگز خود را لایق نمی دانم. از این لطف است زیرا محبت شما اساساً به محبت اهل بیت (ع) است و ما هیچکس نیستیم.

وی خاطرنشان کرد: هر یک از سخنان ما اگر به صحت و شأن آن توجه نکنیم می تواند ما را در پیشگاه عدل الهی شرمنده کند و بنابراین هر یک از عناصر انقلابی که خود را دغدغه مند می دانند باید حرف حلال و حرام بزنند. هنگام صحبت کردن.” الهی باید توجه داشته باشد و مواظب باشد که بیان او ضربه ای به اسلام و انقلاب وارد نکند.

علم الهدی با اشاره به آیه 86 سوره یوسف ادامه داد: پیروی از متن قرآن کریم که می فرماید: زیرا در حال حاضر وحدت امت حزب الله و جامعه اسلامی بیش از هر موضوع دیگری اهمیت دارد و دشمن به درستی دریافته است که اگر بتواند اتحاد ما را به هم بزند، می تواند تمام امور ما را در دست بگیرد. پس همگی هوشیاری و بصیرت خود را حفظ کنید و اجازه ندهید این اختلاف سلیقه منجر به دشمنی و دشمنی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله علم الهدی، دیدار این جوانان در شرایطی برگزار شد که پیش از این قرار بود به صورت خودجوش در مقابل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شود، اما طرح آیت الله علم الهدی برای جلوگیری از تفرقه در جامعه و لزوم حفظ وحدت در جبهه انقلاب اسلامی این تجمع برگزار نشد و معترضان در دفتر امام جمعه مشهد حضور داشتند.

دو روز پیش در حاشیه سفر رئیس جمهور به مشهد، یکی از شخصیت های سیاسی در دیدار با دکتر سید ابراهیم رئیسی با بیان مطالبی کذب و نسبت دادن مطالب نامناسب به نماینده ولی فقیه در استان.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.