میرزازاده: مهمترین هدف من مدال طلای المپیک پاریس است

[ad_1]

تیم ملی کشتی فرنگی در المپیک توکیو گفت: مهمترین هدف من کسب مدال طلا در المپیک 2024 پاریس است.

امین میرزازاده در گفت وگو با ایسنا، درباره ادامه اردوی تیم ملی کشتی فرنگی اظهار کرد: مرحله سوم اردوی تیم ملی در حال انجام است و خوشبختانه تمرینات ملی پوشان زیر نظر کادرفنی در حال انجام است. . همه کودکان انگیزه بالایی برای دستیابی به بهترین نتایج در رویدادهای آینده دارند.

دارنده مدال طلای جوانان و امیدهای جهان افزود: کم کم به آمادگی مطلوب نزدیک می شوم و با پشت سر گذاشتن میادین تیم ملی در شرایط خوبی قرار خواهم گرفت و برای حضور در مسابقات بعدی آماده می شوم.

وی در پاسخ به این سوال که در کدام تورنمنت شرکت خواهد کرد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر برنامه کادرفنی به رزمی کاران اعلام نشده و بعد از مسابقات قهرمانی آسیا مشخص می شود. برای حضور در مسابقات هم مشکلی ندارم و کادرفنی تیم ملی هرجا که بخواهد می جنگد. هدف دیگری جز رسیدن به نایب قهرمانی تیم ملی ندارم و با تمام توان خواهم جنگید.

میرزازاده با اشاره به سختی کار کشتی ایران در سال جاری گفت: دو رویداد مهم بازی های آسیایی و قهرمانی جهان را پیش رو داریم و کشتی ایران نیازمند حمایت هر چه بیشتر مسئولان است. شرکت در هر رویدادی برای من مهم و ارزشمند است و فرقی نمی کند چه کشتی باشد.

نماینده ایران در المپیک توکیو در خصوص رقابت با یوسفی و قاسمی منجزی برای رسیدن به نایب قهرمانی تیم ملی در سنگین وزن، گفت: این به نفع همه ماست. مهمترین هدف هر کشتی، رسیدن به طلای المپیک است و این بار با تجربیاتی که در مسابقات مهم به دست آوردم و هر روز تجربه بیشتری کسب می کنم، تمام تلاشم را می کنم تا به نایب قهرمانی تیم ملی برسم. در المپیک پاریس و مهمترین هدفم که طلای المپیک پاریس است.

میرزازاده در پایان گفت: از خانواده، مربیان و مربیان تیم ملی که در این سال ها برای من زحمات زیادی کشیدند تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم در میادین پیش رو با سربلندی دل آنها را شاد کنم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.