نتایج مس در لیگ برتر انتظارات ربیعی را بالا برد

[ad_1]

یک پیشکسوت فوتبال اهل کرمان معتقد است باشگاه مس رفسنجان باید در مقابل مربی خود صبور باشد.

به گزارش ایسنا، جایگاه محمد ربیعی در مس رفسنجان پس از حذف این تیم در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل خلیج فارس ماهشهر در خطر است. البته شکست ندادن این تیم در پنج هفته اخیر لیگ برتر هم در این اتفاق تاثیرگذار بود.

رضا ناظمی، پیشکسوت فوتبال استان کرمان در گفت وگو با ایسنا، درباره عملکرد محمد ربیعی در مس رفسنجان گفت: نتایجی که مس رفسنجان تاکنون در لیگ برتر کسب کرده است، با توجه به اینکه دومین سال حضور وی در این رقابت ها است. خوب بوده است.” در نتیجه ربیعی عملکرد خوبی داشته است. یک لحظه است که تیم در شرایطی است که به نتیجه خوبی نمی رسد که این یک امر طبیعی در فوتبال است.

وی با بیان اینکه جایگاه مس رفسنجان در لیگ برتر قابل قبول است، گفت: باشگاه مس هیچ برنامه ای برای صعود به مراحل اولیه جام حذفی نداشت. فکر نمی‌کنم زیاد منتظر بمانیم زیرا به تیم آسیب می‌زند. همین که مس رفسنجان در جمع پنج تیم برتر لیگ قرار می گیرد، اتفاق خوبی است. این در حالی است که در جام حذفی استقلال و پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی حذف شدند.

این مربی فعال در استان کرمان با اشاره به افزایش توقعات مس رفسنجان گفت: از نظر فوتبالی وضعیت رفسنجان خوب است. آن ها در ابتدای فصل بازیکنان خوبی گرفتند و در میانه ها چیز زیادی از دست ندادند. در مجموع علیرغم اینکه گفته شد در رفسنجان هزینه های زیادی صرف مس شد، نتایج خوبی به دست آورد. از مس ها نباید انتظار زیادی داشت، مثلاً باید به فینال جام حذفی برسند. نتایج خوب مس در لیگ برتر توقعات را بالا برد و تصور می شد که مس قطعا باید نتیجه بگیرد. به نظر من مدیران مس رفسنجان باید صبور باشند چون وضعیت مس رو به بهبود است.

ناظمی در ادامه درباره وضعیت فوتبال استان کرمان توضیح داد: به نظرم کرمان پتانسیل بسیار خوبی دارد. تنها چیزی که من را کمی آزار می دهد این است که تیم های کرمانی از بازیکنان بومی استفاده نمی کنند. کرمان بازیکنان خوبی دارد که اگر در تیم های کرمانی بازی کنند 60،70 درصد تیم های استان را بازیکنان بومی تشکیل می دهند.

وی در پایان با اشاره به وضعیت خوب فوتبال پایه استان کرمان درباره شرایط مس کرمان گفت: در حال حاضر حسینخانی در مس کرمان خوب کار کرده و فشار زیادی را از روی تیم برداشته است. بازیکنان خوبی از نوجوان تا امید داریم. حتی بازیکنی به نام محمدی داریم که 17 سال سن دارد. آقای. حسینخانی در مورد او می گوید که اگر او را به تیم بیاورم به عنوان بازیکن دائمی بازی خواهم کرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.