نرخ ها در حال حاضر در دسترس نیستند

[ad_1]

مدیرکل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد: در حال حاضر برنامه ای برای افزایش نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی اعم از اتوبوس، مینی بوس و کرایه بین شهری وجود ندارد.

به گزارش ایسنا، در روزهای اخیر گمانه زنی هایی مبنی بر افزایش قیمت بلیت اتوبوس، مینی بوس و پلاک کرایه بین شهری در حالی مطرح شده است که در روزهای پایانی سال گذشته مسئولان وزارت راه و شهرسازی تاکید کرده بودند که … تا پایان فروردین 1401 تعرفه ها افزایش نمی یابد.

داریوش باقرجوان، مدیرکل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: شهریورماه سال گذشته بر اساس دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت تمامی تعرفه ها و قیمت ها ثابت ماند. و امکان افزایش آن وجود داشت، وجود نداشت.

وی افزود: در حال حاضر بر اساس آخرین تصمیمات و مصوبات، نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی بین شهری اعم از اتوبوس، مینی بوس و سواری تا پایان فروردین ماه امسال افزایش نمی یابد.

مدیرکل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ادامه داد: از اردیبهشت ماه امسال در صورت افزایش قیمت براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار تصمیم گیری می شود اما تا آن زمان هیچ التهابی نباید نرخ ها باشد. بر اساس نرخ های سال گذشته

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.