هشدار تشکیلات خودگردان فلسطین درباره عواقب ادامه تنش ها/ «آمریکا مداخله می کند»

[ad_1]

تشکیلات خودگردان فلسطین نسبت به تداوم نقض حرمت مسجد الاقصی و زیارتگاه های آن که عامل اصلی تنش در سرزمین های فلسطینی است، هشدار داده است.

نبیل ابورودینا، سخنگوی رسمی تشکیلات خودگردان فلسطین در بیانیه‌ای گفت: «ما با تهدید گروه‌های یهودی افراطی برای حمله به مسجد الاقصی برای قربانی کردن در منطقه مسجد به مناسبت عید فطر مخالفیم.» به گزارش ایسنا، بیانیه این موضوع و تهدید به اعزام نیروهای بیشتر به سرزمین های فلسطینی باعث افزایش تنش می شود.

کشتار مستمر روزانه فلسطینی ها، دستگیری و حمله به شهرها، روستاها و اردوگاه های فلسطینی و دستورات اسرائیل برای تیراندازی به فلسطینیان و ادامه نقض مقدسات عامل اصلی تنش در منطقه است و می تواند به باتلاق خطرناک خشونت منجر شود. گفت: خیلی خلق کن.

ابورینا گفت: اقدامات دولت اسرائیل ثابت می کند که به تلاش های منطقه ای و بین المللی برای جلوگیری از تشدید تنش ها توجهی نمی کند. این امر مستلزم مداخله فوری دولت آمریکا برای جلوگیری از وخامت اوضاع و رسیدن به مرحله دشوار است که می تواند منجر به تنش و خشونت بیشتر در منطقه شود.

وی تاکید کرد: تنها راه حل این بحران ها تحقق صلح عادلانه مبتنی بر قطعنامه های مشروع بین المللی است نه از طریق سیاست مجازات و شهرک سازی دسته جمعی، کشتار و آسیب رساندن به مقدسات اسلامی و مسیحی که برای هیچکس امنیت و ثبات ایجاد نکند. . . .

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.