وجود حدود 3000 معتاد متجاهر در خوزستان / تامین دو مرکز جمع آوری ترک اعتیاد

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به تامین پادگان فرجوانی و زندان الحدید برای جمع آوری معتادان متجاهر گفت: حدود 3000 معتاد متجاهر در خوزستان وجود دارد که در جمع آوری این افراد بخش بزرگی از امنیت خوزستان خواهد بود. تاسیس شود.”

صادق خلیلیان در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دادگستری خوزستان و دادستان مرکز استان که امروز (6 فروردین) برگزار شد، گفت: با توجه به نقش خوزستان در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، این استان جایگاه ویژه ای دارد. در حال حاضر خوزستان دومین استان از نظر تولید ناخالص داخلی است و 40 درصد منابع بودجه عمومی کشور را تامین می کند.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به مشکلات خوزستان در سال‌های اخیر، افزود: این دولت انقلابی از بدو تاسیس، اقدامات خیری را در خوزستان ترتیب داد. اجرای سیستم فاضلاب شهری، مدیریت آب های سطحی و تامین آب شرب عمدتاً در محدوده پروژه غدیر در شش ماه گذشته از اقدامات اتخاذ شده است.

استاندار خوزستان تصریح کرد: ضدانقلاب از مسائل شرکت هفت تپه سوء استفاده می کردند و این موضوع ابعاد جهانی پیدا می کرد که با تصمیم مشترک دولت و قوه قضائیه هفت تپه نجات پیدا کرد و اکنون این شرکت در مسیر درستی قرار دارد. و امیدواریم در دو یا سه سال آینده به سوددهی دست یابیم.

وی افزود: اختصاص 36 هزار میلیارد تومان به خوزستان در قالب مصوبات سفر شورای دولت، 20 هزار میلیارد تومان برای توسعه سرمایه گذاری و 8 هزار میلیارد تومان برای پرداخت تسهیلات ارزان قیمت برای حمایت از تولید و ازدواج جوانان از دیگر اقدامات این دولت انقلابی است. خوزستان.

استاندار خوزستان با تاکید بر هم افزایی برای تحقق اهداف عالیه نظام مقدس اسلامی، گفت: در خوزستان شاهد هم افزایی در ابعاد مختلف بوده ایم؛ درگیری شش ساله با اقدامات انجام شده در منطقه پاتک موجب آرامش شده است. قاچاق اسلحه و جمع آوری اسلحه غیرمجاز، مبارزه با اشرار، دستگیری 1450 نفر از 3000 مجرم فراری، احکامی دارد که شامل اقدامات قضایی، انتظامی و امنیتی در خوزستان می شود.

وی با اشاره به پیش بینی پادگان فرجوانی و زندان الحدید برای جمع آوری معتادان متجاهر افزود: حدود 3 هزار معتاد متجاهر در خوزستان وجود دارد که با جمع آوری این افراد بخش بزرگی از امنیت خوزستان برقرار می شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.