پلیت بریز آلفالاوال تهران

یورن روسینگ: آخرین فرزند گد در سال 1960 به دنیا آمد و مانند پدر و برادرش از دانشگاه لوند فارغالتحصیل شد.

گد روسینگ بزرگترین فرزند روبن بود که در سال 1922 به دنیا آمد و وارث نیمی از شرکت تترا پک بود و بعدها که برادرش نیم دیگر سهم شرکت را به او فروخت تبدیل به تنها مالک شرکت پدرش شد.

هانس در سال 91 سهم عمدهای در خرید شرکت آلفا لاوال و افزودن آن به تترا پک داشت، یک شرکت معتبر سوئدی، تولیدکننده تجهیزات صنعتی و کشاورزی و دستگاه­های جداکننده شیر و خامه که در حوزه خودش جزو شرکتهای برتر دنیا بود و برای همین این خرید موفقیت بسیار بزرگی محسوب میشد، بزرگترین خریدی که تا آن زمان در سوئد انجام شده بود. Art​ic​le was gen erated ᠎by  GS A Cont ent  Ge᠎ne rato r DE​MO.

دو سال بعد هانس 50 درصدی را که در شرکت سهم داشت به قیمت 7 میلیارد دلار به برادرش گد فروخت.

گد بیرون از دنیای تجارت هم چهره شناختهشدهای بود، عاشق باستانشناسی بود و دکترایش را در همین رشته گرفت و جدا از کارش به عنوان معاون مدیرعامل تترا پک، مدرس تماموقت موسسه باستانشناسی در دانشگاه لوند بود و نویسنده چندین کتاب در همین حوزه.

در سال 2001 تترا لاوال شرکت فرانسوی سیدل، فعال در حوزه تولید بستهبندیهای پلاستیکی، را هم خرید و گستردهتر از قبل شد.

شرکت آلفالاوال با 120 سال سابقه در زمینه تولید با کیفیت ترین و کارآمد ترین مبدل های حرارتی صفحه ای دارای 28 مرکز تولید در سراسر جهان می باشد و مبدل های حرارتی صفحه ای عرضه شده توسط نماینده رسمی شرکت آلفالاوال در ایران بطور مستقیم از کمپانی آلفالاوال در سوئد تامین می گردند . This a rtic le has been gener᠎ated by GSA​ Con​te nt ᠎Ge​nera᠎tor DE MO!

از انواع این مبدلهای حرارتی میتوان به مبدل حرارتی صفحه ای جوشی، مبدل حرارتی صفحه ای واشردار و یک مبدل حرارتی صفحهای T10 اشاره نمود.

مبدل حراراتی سری Clip 3 از سری مبدلهای حرارتی صفحهای واشردار تولیدی شرکت آلفالاوال (Alfalaval company) کشور سوئد است. از آنجایی که این ادغام به تترا پک اجازه میداد خدمات کاملتری به مشتریانش ارائه کند موفقیت این شرکت بیشتر شد.

مؤلفه سرعت عرضی در جریان ، ضریب جا به جایی سیال در قسمت پوسته افزایش یابد که به این دیوارکها بافل (Baffle) می گویند.

مایع سرد (که با رنگ آبی نشان داده شده است) از طریق یکی از اتصالات پایین وارد می شود و از طریق اتصال بالا خارج می شود.

اتصالات ورودی و خروجی مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل آلفاچیل از یک سمت آن است تا لوله کشی در سیستم های تبریدی سریع تر و راحت تر انجام گیرد لذا در نصب و راه اندازی به محل های ورودی و خروجی دقت شود.

اتصالات بایستی روی فریم ثابت و فریم متحرک قرار داده شوند. اتصالاتی برای ورود و خروج سیالات معمولا روی فریم ثابت مبدل حرارتی در نظر گرفته می شود.

برای اطلاعات فنی بیشتر در مورد مبدل حرارتی APV Paramine به اینجا مراجعه کنید. پیشنهاد ما برای کنترل هزینه و قیمت در طراحی مبدل حرارتی صفحه ای و حتی قطعات یدکی مبدل حرارتی صفحه ای، دقت و وسواس در جهت انتخاب سازنده مبدل حرارتی صفحه ای مورد نظرتان است.

ساده ترین مبدل هایی که در صنعت استفاده می شوند، مبدل های حرارتی لوله ای دوبل (دو لوله ای) می باشند که به اختصار آن ها را مبدل های لوله ای (Tubular) نیز می نامند.

های حرارتی دیوارک دار(Baffle) معمولا با یک پاس پوسته و دو پاس لوله و یا با دو پاس پوسته و چهار پاس لوله تولید می شوند.

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل اویل کولر Dedicated Oil Cooler DOC جهت انتقال حرارت روغن با ویسکوزیته های مختلف با عملکرد بهینه و ضریب انتقال حرارت بالا تولید می شوند.

جهت جریان داخل مبدل شل اند تیوب از طریق واشر تعیین می شود. انیمیشن مقابل، اصل کار یک مبدل حرارتی مایع / مایع یک پاس گسکتی آلفالاوال را نشان می دهد که در آن مایعات به صورت متقابل از طریق مبدل حرارتی جریان می یابند.

انیمیشن مقابل اصل کار یکمبدل حرارتی مایع / مایع یک پاس گسکتی آلفالاوال را نشان می دهد که در آن مایعات به صورت متقابل از طریق مبدل حرارتی جریان می یابند.

مبدل های حرارتی پوسته و لوله می توانند تک فاز ، یا دو فاز باشند. بوده و تقریباً قابلیت طراحی های مختلف به منظور کاربردهای متنوع را دارا می باشند بجز موارد خاص کاربردی در مبدل های هوا خنک.

در مواردی که لازم است حجم و وزن مبدل کم و در عین حال بازده مبدل بالا باشد از مبدل شل اند تیوب استفاده میشود.

از مزایای این مبدلها میتوان به سطح تماس زیاد در حجم کم، طرح مکانیکی خوب، توزیع یکنواخت فشار، هزینه کم در روش ساخت و تولید و راحتی تمیز کردن آنها اشاره کرد.

مبدل هایی تمام استیل از ۱۸ فوت تا ۷۲ فوت قابل عرضه می باشد ولی مبدل های حرارتی مسی در هر فوت دلخواهی با توجه به حجم استخر طراحی میشوند.

API 661 مربوط به “انیستیتو نفت آمریکا” برای طراحی و تولید مبدل حرارتی پره ای استفاده میگردد. بعنوان مثال هنگامی که اختلاف دمای ورودی و خروجی یکی از سیالات به مبدل زیاد باشد، بجای آنکه مبدل تک پاس طراحی شود، بصورت چند پاس محاسبه و طراحی میشود.

بسته به پروژه و نوع کاربرد، این مبدل به سه شکل تک گذر، دو گذر و چند گذر میباشد. این گونه از مبدل ها باعث می شود تا در برابر فشارهای مختلف کاربرد داشته باشند.

سیستم های بازیابی گرمای اضافه و صنایع شیمیایی و سرمایش کاربرد دارند. این مدل مبدل در خنککنندهها (چیلرها) و پمپهای حرارتی هم قابل کاربرد است.

هستید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به سوالات شما درمورد انواع، ظرفیتها، ابعاد، سایر مشخصات فنی و قیمتهای ویژه مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال پاسخ دهیم!

گوستاو د لاوال شروع به کار بر روی توسعه جداکننده های گریز از مرکزرا از سال 1877 اغاز و اولین سپراتور با ظرفیت 130 لیتر در ساعت را در سال 1879 در استکهلم رونمایی کرد.

یکی از عللی که باعث تفاوت ونداد تجهیز با سایر فروشگاه های اینترنتی قطعات صنعتی می باشد، کیفیت مطلوب کالاها، گارانتی و خدمات پس از فروش و در نهایت مشاوره قبل از خرید است.

برندهای هپاکو Hepaco ، کامر Comer ، آلفا لاوال Alfa Laval ،کائوری Kaori که از کیفیت و بازده قابل قبولی برخوردار هستند نموده است.

شرکت آلفالاول (Alfa Laval) شرکت خدمات فنی و مهندسی سوئدی می باشد، که توسط Oscar Lamm و Gustaf de Laval در سال 1883 تاسیس گردید.

او هم مانند خواهرش از سال 1991 عضو غیراجرایی هیئت مدیره تترا پک است و البته ریاست بخش خرید و ادغامهای این شرکت را در اختیار دارد.

فین روسینگ: دومین فرزند گد و یکی از دو پسر او در سال 1955 به دنیا آمد. گد در سال 2000 و در سن 78 سالگی درگذشت و پس از او سه فرزندش با ثروتی که از پدر به ارث برده بودند توانستند در فهرست میلیاردرهای جهان به عمویشان، هانس ملحق شوند.

حالا گروه تترا لاوال زیر نظر هلدینگ تترا لاوال اینترنشنال اداره میشود و سه فرزند گد بیشترین سود را از شرکت میبرند.

او از سال 1985 تا 1989 در هیئت مدیره تترا پک فعالیت داشت اما از آن زمان به بعد مانند خواهرش به عنوان عضو غیراجرایی شرکت شناخته میشود.

او از اعضای هیئت مدیره بخش تولیدات صنعتی و مهندسی شرکت آلفا لاوال است و یک شرکت سرمایه­گذاری سوئیسی. نام او به عنوان یکی از اعضای غیراجرایی شرکت تترا لاوال آمده است. This conte᠎nt w᠎as do​ne by G SA​ C᠎ontent Ge​nera tor DE MO!

در سال 80 به نیومارکت در انگلستان رفت و مزرعه پرورش اسب خودش را دایر کرد که همچنان توسط او اداره میشود.

هانس در دانشگاه لوند تحصیل کرد و زبانشناسی، زبان روسی و اقتصاد آموخت. او دقیقا همان مسیری را رفت که پدرش طی کرده بود؛ از دانشگاه لوند مدرک حقوق گرفت و سال بعد تحصیلات تکمیلیاش را در فراسه و در رشته امبیای دنبال کرد.

او 11 درصد سهام این شرکت را در اختیار دارد و ساکن لندن است. شرکت الفالاوال فعالیت خود را از سال1883 شروع نموده و یک شرکت شوئدی است.

شرکت آلفالاوال به مشتریان خود کمک می کند تا فرآیندهای پروسه تولید خود را بهینه ساخته و در زمینه سرمایش، گرمایش، تصفیه و حتی جابجایی سیالات در بخش وسیعی از صنایع به شرکت های تولید کننده یاری می رساند.

در مبدل های صفحه ای به دلیل آشفتگی جریان امکان رسوب گیری مبدل کاهش می یابد و همچنین به افرادی که مبدل های صفحه ای را برای سیستم گرمایشی خود انتخاب می کنند اکیدا توصیه می شود که به هنگام نصب حتما از سختی گیر مناسب استفاده نمایند.

ضخامت (A) این نوع دستگاه میلیمتر است همچنین وزن دستگاه کیلوگرم است (n تعداد صفحات مبدل است). این نوع مبدل به صورت اختصاصی برای سیستمهای تهویه مطبوع و همچنین یخچالها طراحی شده است.

عملیات جوشکاری صفحات با مس صورت گرفته است. لذا با توجه به تغییرات قیمت شدید در بازار، جهت استعلام قیمت مبدل شل اند تیوب با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تغییر جهت داده و از همان سمت ورودی، خارج می شود. درون پوسته، طول مبدل شل اند تیوب را طی می کند.

در پاستوریزاسیون در دمای پایین، هدف سلامت غذاست و در طی آن عوامل بیماری زای درون غذا یا شیر از بین می رود و آلودگی آن کاهش می یابد.

سیال را افزایش می دهد. آلفانوا یک نوع کاملا جدید مبدل حرارتی صفحه ای میباشد که مقاومت بالای آن نسبت به دما، فشار و فرسودگی، امکانات جدید و قابل توجه ای را ایجاد کرده است.

فین حرارتی جهت افزایش سطح انتقال حرارت به صورت فین پلیت یا فین تیوب یا فین وایر و در برخی موارد به صورت فین های مخصوص که داخل یا در سطح خارجی لوله و جزئی از لوله هستند.

مجاور جهت داده می شود. جهت جریان دو مواد موجود در مبدل موازی و در خلاف یکدیگر است. این نوع مبدل ها معمولا روی یک سطح با ارتفاع از زمین نصب می شوند تا قابلیت انتقال هوا میسر باشد.

او حالا صاحب یک هلدینگ بستهبندی دیگر با نام ایکولین در سوئد است که در سال 2015 معادل 80.9 میلیون دلار درآمد داشت.

او در سال 2003 درگذشت. از میان سه پسر، سیون گمنامتر از همه است، او هرگز علاقهای به تجارت خانوادگیشان نداشت، تنها سهمش را از ثروت خانوادگی در اختیار داشت و بیشتر سرش به کتابهایش گرم بود.

ها را در صفحات به شکل مورد نظر هدایت می نمایند. در فرایندهای قند و شکر، بیواتانول، خمیر کاغذ، پتروشیمی ها و کندانسورها برای بازیابی گرما مورد استفاده قرار می گیرند.

5- آب گرم بهداشتی : آب گرم شده در منابع رایج ، در حالت راکد و ساکن قرار می گیرد که به علت وجود گرما و رطوبت ، بستر رشد و تکثیر باکتری هاست.

در این صورت سیال سرد به هنگام عبور از سیال گرم گرما میگیرد تا به دمای مطلوب برسد. لولهها ممکن است به صورت مستقیم (Straight) ویا -Uشکل باشند.

این فاصله برای تطبیق دادن صفحه شناور لولهها با پوست میباشد. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل BP10-20 با فشار کاری 25 بار (در مدل های مختلف فشار کاری متفاوت می باشد) و با راندمان بسیار بالا، آبگرم مصرفی فوری و بهداشتی را با کمترین هزینه و بدون اتلاف انرژی تامین می نماید.

مشکلات ناشی از اختلاف انبساط حرارتی جلوگیری شود. دو جریان سیال سمت لوله و سیال سمت پوسته فقط یکبار از یکدیگر عبور می کنند.

تیوب شیت ها، دو نوع مبدل شل اند تیوب پوسته و لوله وجود دارد. 260˚C هستند و این موضوع مبدل شل اند تیوب را متمایز می سازد.

سیال قرمز نیز در خلاف این جهت، حرکت میکند. این کاتالوگ به زبان انگلیسی است. پایین لولهها قرار گیرد به آن دمشی می گویند.

وقتی که پوسته و لوله سرد شوند، اتصال انبساطی و لولهها منقبض میشوند و کشش وارده بر نقاط جوش خورده کاهش مییابد.

جریان هوای لازم برای خنک کردن سیال داخل لولهها به وسیله یک فن تأمین میشود. توزیع جریان بصورت افقی در فاز مایع می تواند انجام شود.

اکثر مبدل شل اند تیوب پوسته و لوله در طرح های ۱ ، ۲ یا ۴ پاس ساخته می شوند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.