کرملین: پوتین از حمایت کامل مردم روسیه برخوردار است

[ad_1]

کرملین امروز (سه شنبه) به یک نظرسنجی جدید اشاره کرد که نشان می دهد ولادیمیر پوتین از “حمایت مطلق” مردم روسیه برخوردار است.

به گزارش اسکای نیوز، در بیانیه کرملین همچنین آمده است که حمایت از ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، “رشد بی سابقه ای” داشته است. با این حال، برخی از منتقدان اعتبار این نظرسنجی ها را زیر سوال می برند و می گویند که این نظرسنجی ها برای “اهداف تبلیغاتی روسیه” انجام شده است.

شرکت های خارجی برای خرید گاز روسیه باید «روبل» بپردازند

سخنگوی کرملین گفت: کشورها باید هزینه گاز روسیه را به روبل پرداخت کنند و در صورت امتناع از انجام این کار، گاز به صورت رایگان ارائه نخواهد شد. اکنون تنها راه ممکن این است که کشورها این منبع را خریداری کنند.

کرملین گفت که شرکت های خارجی باید درک کنند که “جنگ اقتصادی” علیه روسیه وضعیت را تغییر داده است. یعنی باید گاز روسیه را بخرند و به روبل پرداخت کنند. به این ترتیب مسکو به دنبال محافظت از خود در برابر تحریم ها است.

مسمومیت آبراموویچ درست نیست

کرملین همچنین توضیح داد که گزارش ها مبنی بر مسموم شدن رومن آبراموویچ مالک چلسی نادرست است و این خبر را بخشی از “جنگ اطلاعاتی” خواند.

دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین گفت که رومن آبراموویچ یکی از اعضای رسمی هیئت روسیه در مذاکرات صلح امروز ترکیه نبود، اما در آن حضور داشت.

نتیجه مذاکرات صلح با اوکراین امروز یا فردا مشخص خواهد شد

پسکوف به خبرنگاران گفت: من سخنگوی ولادیمیر پوتین هستم و می گویم که امروز (سه شنبه) یا چهارشنبه مشخص خواهد شد که آیا مذاکرات صلح “امیدبخش” بوده است یا خیر.

روسیه و ایالات متحده به گفتگو نیاز دارند

کرملین گفت که روسیه و ایالات متحده دیر یا زود نیاز به گفتگو درباره “امنیت” دارند، اما روابط آنها به ناچار تحت تاثیر “توهین های شخصی” جو بایدن علیه ولادیمیر پوتین قرار گرفت.

سخنگوی کرملین گفت توهین های شخصی نمی تواند بر روابط بین دو رهبر تأثیر بگذارد. دیر یا زود باید درباره «ثبات و امنیت استراتژیک» صحبت کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.