کلاهبردار 13 میلیاردی در شیراز دستگیر شد

[ad_1]

ایسنا/ فارس جانشین فرمانده انتظامی فارس از عملیات ماموران اطلاعاتی و دستگیری فردی که با راه اندازی شرکتی در شیراز اقدام به کلاهبرداری 13 میلیارد ریالی از شهروندان کرده بود، خبر داد.

سردار یوسف ملک زاده گفت: در پی مراجعه چند نفر از شهروندان به اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی فارس مبنی بر اینکه فردی در شیراز ضمن دریافت طلا به عنوان وثیقه برای بازپرداخت وام و کلاهبرداری از شهروندان اقدام به تاسیس شرکتی کرده است، این سوال ویژه است. در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش پلیس فارس، وی افزود: پس از انجام تحقیقات میدانی و بررسی اظهارات متهمان مشخص شد که پس از بازپرداخت وام، برای دریافت ضمانت نامه به شرکت مورد نظر مراجعه کردند که مدیر شرکت فارس این موضوع را به تعویق انداخت. ترفندهای مختلف و طلا را پس داد.» او نیز امتناع کرد.

ملک زاده با بیان اینکه در اجرای اقدامات فنی، علمی و پلیسی، یک متهم در این رابطه شناسایی و در اقدامی غافلگیرکننده و تکان دهنده دستگیر و اطلاعات به پلیس آگاهی منتقل شد. حکم دادگاه از شرکت های مربوطه.

جانشین فرمانده انتظامی فارس با اشاره به اینکه تاکنون 13 میلیارد ریال از 17 مالباخته کلاهبرداری شده است، خاطرنشان کرد: این کلاهبردار پس از سیر مراحل قانونی توسط مقام قضایی روانه زندان شد.

ملک زاده هشدار داد: شهروندان برای جلوگیری از گرفتار شدن در دام شرکت های متقلب از طریق بانک ها و موسسات مالی معتبر و تحت نظارت بانک مرکزی برای دریافت وام و تسهیلات اقدام کنند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.