۷۵ زندانی جرائم غیرعمد در گلستان در انتظار کمک خیران هستند

[ad_1]

ایسنا/ گلستان مدیرکل زندانهای گلستان گفت: در حال حاضر 75 زندانی غیرعمد در استان گلستان چشم انتظار همت والای مردم استان گلستان به ویژه خیرین هستند.

غلامرضا سرلک در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: خوشبختانه کمک به آزادی زندانیان در استان گلستان به یک فرهنگ تبدیل شده و در یک سال گذشته بسیاری از هموطنان ما برای تولد، عروسی، سالگرد، حج و زیارت هزینه کرده اند. ” حتی بچه ها قلک های خود را وقف آزادی زندانیان جرایم غیرعمد کردند که خود گامی رو به جلو و امیدی برای خانواده های زندانیان بود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 75 زندانی غیرعمد در استان گلستان چشم به راه تلاش والای مردم استان گلستان به ویژه خیران هستند، افزود: سال گذشته با همت فراوان مردم و ستاد امداد و نجات و کمک های مردمی دادگستری گلستان، 300 زندانی غیرعمد در استان 285 نفر مرد و 15 نفر زن بودند.

مدیرکل زندان های گلستان با بیان اینکه زندانیان غیرعمد که برای آزادی از زندان نیاز به کمک خیران دارند، گناهی ندارند، تصریح کرد: این افراد به دلیل حادثه، حادثه یا تغییر در بازار مالی کشور یا حادثه، مهریه، نفقه، بدهی مالی هستند. ، حوادث کارگاهی و امثال آن نمی توانند بدهی خود را پرداخت کنند و این مشکلات ممکن است برای هرکسی پیش بیاید.

سرلک خاطرنشان کرد: خانواده زندانیان ناخواسته باید جرم یک زندانی را تحمل کنند و بیشتر این خانواده ها از نظر جامعه فقیر و نیازمند محسوب می شوند و به آغوش خانواده باز می گردند.

وی گفت: «وظیفه ما این است که خانواده های زندانیان را در دستان خود بگیریم. خانواده های زندانیان بر اساس معیارهای مختلف از جمله مسکن، شغل، درآمد و نوع نیاز برای حمایت از یکدیگر تفکیک می شوند و مشخصات آنها در سامانه حمایت از خانواده زندانی ثبت می شود.

مدیرکل زندانهای استان گلستان با بیان اینکه خوشبختانه انجمن حمایت از خانواده زندانیان در تمامی شهرستان های استان گلستان فعال است، خاطرنشان کرد: تا پایان ماه مبارک رمضان دو مرحله آزادی زندانیان وجود دارد. جرایم غیر عمد در گلستان یکی در بیست و سوم ماه مبارک رمضان و مرحله بعدی عید سعید فطر است.

سرلک گفت: علاقه مندان به مشارکت در این کار می توانند به ستاد دیه استان مراجعه و یا کمک های خود را به شماره کارت 60379918999938439 و یا شماره حساب 106002975005 به نام ستاد دیه استان گلستان واریز کنند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.